מופע גאז ראשוני ובלעדי של הזמרת נורית גלרון בהיכל התרבות המחודש כפר סבא.

נורית גלרון במופע ג'אז ייחודי להיכל התרבות המחודש כפר סבא.

זה הגשם, סימפטיה, נגיעה אחת רכה, עץ השדה במקצב הג'אז ובליווי

שי זלמן, עמוס ועמרי הדני.

 

מוצ"ש 21.11.14 שעה 21:00

 

 

נורית גלרון בעיבודי ג'אז ובמופע ייחודי שנרקם במיוחד עבור היכל התרבות המחודש כפר סבא.המופע משלב קטעים אינסטרומנטלים ידועים של מלחיני ג'אז ובוסה כמו אנטוניו קרלוס ג'ובים,ארול גרנר דיוק אלינגטון ועוד.. הזמרת נורית גלרון תופיע עם שירים ידועים שלה כגון: זה הגשם,חגיגה בצמרת, נגיעה אחת רכה, אתה הולך לישון מוקדם,סימפתיה, עץ השדה, ציפור שיר ועוד..

מופע זה עובד והופק במיוחד לסדרת הג'אז בכפר סבא שבו יוצגו 3 מופעים נוספים בהמשך השנה: יוריק רמי וחברים, מחווה לדיוק אלינגטון, ז'וקה פראפיניאן, מארח את דין דין אביב.

 

שי זלמן, עמוס הדני ועמרי הדני, כל אחד מהם אמן מבצע ויוצר בפני עצמו, המבצעים סטנדרטים ידועים באינטרפטציה אישית ומקורית, יבצעו שירים בעיבודים חדשים יפהפיים. במופע נעשה שילוב של מוסיקה ישראלית משובחת של זמרת ייחודית כנורית גלרון, שהיא בעלת יכולות ווקאליות נפלאות ואינטרפטציה אישית הנעה בין גאז ורוק ,ובין מוסיקה מן העולם המשתלבת יפה עם סגנונה הייחודי.

במופע משתתפים נגנים שכל אחד מהם מוסיקאי בזכות עצמו.והם מן השורה הראשונה בתחומם.


נגנים:

הדר נוייברג-חליל

עמוס הדני-גיטרה

עמרי הדני-באס

שי זלמן-תופים

זמרת אורחת נורית גלרון

 

 

20 דקות נסיעה מהעיר תל אביב , הוקם היכל התרבות הגדול ביותר שבאזור השרון.  בהיכל הותקנה מערכת סאונד מהמתקדמות בעולם, על כן תוכלו להנות למשמע הצלילים והאקוסטיקה המתקדמת באולם.

 

כפר סבא העיר הירוקה, המציינת111 שנות קיום, מתחדשת בימים אלו במרכז תרבות רב תחומי אשר חודש ושופץ מחדש ע"י משרד האדריכלים אמנון רכטר.

מלאכת המחשבת שהושקעה בשימור הבניין העומד על תילו מזה 40 שנים, דרשה השקעה ייחודית, על מנת לשמר את הבניין שנבנה לפני ארבעים שנה בסיועו של שר האוצר דאז פנחס ספיר, תושב העיר. הקונספט העיצובי והייחודי המנחה את מראה ההיכל הוא הלב הפועם של העיר.

במרכז התרבות ניתן למצוא את היכל יד הבנים, אודיטוריום הספרייה העירונית שחודשה למופת, מוזיאון ארכיאולוגי וגולת הכותרת היא ההיכל שחודש לגמרי ותוכנו נבנה מחדש.

בחזית הראשית של המבנה ניצב פסל של הפסל והצייר נפתלי בזם, שם היצירה- "נושאי האור".

בפסל נראים בתי המושבה כפר סבא ודמות מרחפת נושאת לפיד ואלומה. מוקדש לתושבי העיר ולכל בניה, בוניה ומגניה באכסדרת ההיכל מוצבת יצירה אמנותית נדירה של האמן הבינלאומי הדגול צ'יהולי,בשווי 100,000$ שנתרמה ע"י משפחת אקרמן להנצחת אביהם תושב העיר כפר סבא.

 

מחיר כרטיס: 100 שקלים

טלפון להזמנות: 09-7640810/11
 

לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3