קונצרט גאלה אופרה בהיכל התרבות כפר סבא- מוצ"ש 08.11.14 שעה 2100

קונצרט גאלה אופרה לפתיחת היכל התרבות המחודש כפר סבא.

הקונצרט ייערך בשיתוף סימפונט רעננה ואורחים מיוחדים מחו"ל

אנה סקיבינסקי – סופרן (ניו יורק) גיבן נקוסי- טנור (דרום אפריקה)

מוצ"ש 08.11.14 שעה 21:00

 

20 דקות נסיעה מהעיר תל אביב , הוקם היכל התרבות הגדול ביותר שבאזור השרון.  בהיכל הותקנה מערכת סאונד מהמתקדמות בעולם, רק לפני כשבוע ביקר בהיכל היועץ לכיול מערכות מוסיקה מהמתקדמות בעולם- ג'ון פלו על מנת לכוון את המערכות לקראת קונצרט הגאלה המיוחד. ג'ון פלאו זכה ב5 פרסי גראמי על עבודתו לקידום זמרי אופרה ידועים כגון: פאברוטי ו3 הטנורים.

 

בקונצרט הגאלה המיוחד ישתתפו זמרי האופרה :

אנה סקיבינסקי – סופרן (ניו יורק)

נעמה גולדמן – מצו סופרן  (ישראל)

גיבן נקוסי – טנור (דרום אפריקה)

קולין שחט - בריטון  (ישראל)

מנצח – דוד זבה

תזמורת סימפונט רעננה

 


בתכנית:

אריות, פתיחות ואנסמבלים מתוך האופרות

כרמן, ריגולטו, לה טרויאטה, לה בוהם ועוד אריות מפורסמות מאת מוצרט, ורדי, פוצ'יני ודוניצטי, ביזה.

הפקה: חן תרבות והפקות בע"מ.

 

לדברי ראש העיר כפר סבא, יהודה בן חמו: "בחרנו להופעת פתיחת ההיכל המחודש והמעודכן טכנולוגית ואקוסטית את קונצרט הגאלה המיוחד  על  מנת להדגים את היכולות החדשות והמיוחדות של ההיכל. החל מהיום כל מופע תרבותי לו חיכו תושבי כפר סבא והשרון כולו יוכל להכלל ברפרטואר התרבותי של היכל התרבות. אנו שמחים לחנוך את ההיכל המחודש והמעודכן מוסיקלית. ההשקעה בציוד וכיול המערכות היא אדירה, לצורך העניין, הגיע לכאן המומחה מס' 1 בעולם, מהנדס הצלילים ג'ון פלו".

 

ד"ר אמיר גבע, מחזיק תיק התרבות בעיר :"אנו גאים לחנוך את רפרטואר הקונצרטים הקלאסיים  בהיכל המחודש תוך שמירה על מסורת העבודה המשותפת עם תזמורת הסימפונט של העיר השכנה- רעננה, במופע ייחודי בניצוחו  של דוד זבה ועם זמרי אופרה מעולים מהארץ ומחו"ל באריות ,פתיחות ואנסמבלים של אופרות מובחרות".

 

כפר סבא העיר הירוקה, המציינת111 שנות קיום, מתחדשת בימים אלו במרכז תרבות רב תחומי אשר חודש ושופץ מחדש ע"י משרד האדריכלים אמנון רכטר.

מלאכת המחשבת שהושקעה בשימור הבניין העומד על תילו מזה 40 שנים, דרשה השקעה ייחודית, על מנת לשמר את הבניין שנבנה לפני ארבעים שנה בסיועו של שר האוצר דאז פנחס ספיר, תושב העיר. הקונספט העיצובי והייחודי המנחה את מראה ההיכל הוא הלב הפועם של העיר.

במרכז התרבות ניתן למצוא את היכל יד הבנים, הספריה העירונית שחודשה למופת, מוזיאון ארכיאולוגי וגולת הכותרת היא ההיכל שחודש לגמרי ותוכנו נבנה מחדש.

בחזית הראשית של המבנה ניצב פסל של הפסל והצייר נפתלי בזם, שם היצירה- "נושאי האור".

בפסל נראים בתי המושבה כפר סבא ודמות מרחפת נושאת לפיד ואלומה. מוקדש לתושבי העיר ולכל בניה, בוניה ומגניה באכסדרת ההיכל מוצבת יצירה אמנותית נדירה של האמן הבינלאומי הדגול צ'יהולי,בשווי 100,000$ שנתרמה ע"י משפחת אקרמן להנצחת אביהם תושב העיר כפר סבא.

 

מחיר כרטיס: 132 שקלים

טלפון להזמנות: 09-7640810/11

לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3