דיאטה קלאב- בקבוצות תמיכה בכל הארץ

 

"דיאטה קלאב"  דרך חיים לכל החיים

קבוצות הרזיה  בפרישה ארצית  לירידה  ושמירה על המשקל

 

 

חברת דיאטה קלאב, הינה חברת לקבוצות להרזיה  ופועלת בישראל כבר 25 שנה.

לדיאטה קלאב 110 קבוצות הפועלות ברחבי הארץ מנהרייה ועד אילת  בכל קבוצה  בין 15-30 משתתפים.

המדריכות בדיאטה קלאב הן נשים אשר בעצמן עברו תהליך של הרזיה בחברת "דיאטה קלאב". הן היו משתתפות בדיאטה קלאב אשר  הצליחו לרדת ולהגיע למשקל הרצוי. הוותיקות ביניהן שומרות על המשקל הרצוי מזה 20 שנה ויותר. לאחר הירידה במשקל, הן בחרו לעזור לאנשים להגיע למשקל היעד שלהם. ב"דיאטה קלאב" מאמינים בכוחה של הקבוצה, להעניק תמיכה בהתמודדות עם עודף משקל, והאפשרות לחלוק חוויות ותחושות עם אנשים השותפים להתמודדות.

שיטת ההרזיה מאוד מובנית ברורה וידידותית, תוכנית אכילה המבוססת על שש  ארוחות ביום, מכל קבוצות המזון,הצוות המקצועי  של חברת  "דיאטה קלאב” כולל אנשים מובילים בתחום:דיאטניות קליניות, יועצות תזונה, פסיכולוגים, מומחים בפעילות גופנית, מומחים בסוכרת ועוד.כל האנשים הללו משלימים ומפרים אחד את השני בכל מה שקשור לתזונה נכונה ואורח חיים בריא ומובילים את החברה ליעד שלה להיות פורצת דרך בתחום אורח חיים בריא ותזונה נכונה.  גלית אלדרוטי דיאטנית ראשית ומנהלת מקצועית :"כל אחד יודע היטב מה וכמה עליו לאכול/לא לאכול כדי לרדת במשקל ולשמור עליו. הבעיה היא להצליח להתמיד בכך לאורך זמן, להבין שזה לא ייגמר לעולם, אם אנו רוצים להיות רזים לתמיד... לשם כך דרושה הבנה ותמיכה. זו התרומה של קבוצת תמיכה בה יושבים אנשים ומנחה מנוסה ומתמודדים עם אותה בעיה, יום יום שעה שעה, פעם מצליחים ופעם נופלים, קמים ומתגברים, וחוזרים שוב לתוכנית הנותנת בטחון ושקט".

היתרון של "דיאטה קלאב" והכוח המניע שלה בא לידי ביטוי בקבוצה, המוטו הוא: שיתוף, הבנה, חלוקה בנטל ובכוח הנפשי, לדבר על הקשיים אבל לא על אוכל או מתכונים. דיאטה קלאב קוראת למשתתפים לקבל כוח מהקבוצה, יש מקום שהמשתתפים יוכלו לדבר ולספר על הקשיים ולקבל תמיכה והבנה מאנשים שחוו ומתמודדים כמוהם.  השיחה היא על שינוי התנהגותי במגוון  טכניקות ייחודיות אשר פותחו על ידי הצוות של "דיאטה קלאב". בתוכנית יש מספר אלמנטים ייחודיים כמו: פטנט הסוכרייה החמוצה, העוזר לירידה במשקל, ערכה לשעות קשות- עבור ימים קשים במיוחד. פעם אחת בשבוע בתכנון מראש ניתן להתפנק עם "מנה מותרת".

 

כל המנחות הן בוגרות שיטת “דיאטה קלאב”, מרביתן עברו  קורס יועצות תזונה, הכשרה אשר נמשכת כשנה וחצי, המנחות הן נשים שעברו בעצמן את התהליך, ירדו במשקל והן שומרות על משקל היעד שלהן במשך שנים רבות. המנחות עברו קורס הנחייה ומקבלות הכשרה מקצועית כל העת. הן יודעות מהניסיון שלהן ומהדרך שהן עברו ועוברות מידי יום, כיצד לסייע, לתמוך ולהכיל את המשתתפים בדרך שלהם לאורח חיים בריא .אכילה נכונה ושינוי הרגלי אכילה.  השינוי הוא רוחבי, הוא ישפיע על כל המשפחה וכל הסביבה הקרובה. מי שמגיע למשקל היעד, יכול להמשיך לבוא לקבוצות במחיר מופחת, שם המשתתפים הם השגרירים ומהווים דוגמא להצלחת השיטה.

 


לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3