מבצע אביב בדיאטה קלאב: "לא ירדת - לא שילמת"

בחודשים אפריל-מאי 2013

"דיאטה קלאב"  דרך חיים לכל החיים

 

חברת דיאטה קלאב, חוגגת ומציינת השנה 25 שנות פעילות מצליחה בישראל.לדיאטה קלאב 110 קבוצות הפועלות ברחבי הארץ מנהרייה ועד אילת  בכל קבוצה  בין 15-30 משתתפים.

היתרון של "דיאטה קלאב" והכוח המניע שלה בא לידי ביטוי בקבוצה, המוטו הוא: שיתוף, הבנה,חיבוק, שותפות, חלוקה בנטל ובכוח הנפשי, לדבר על הקשיים אבל לא על אוכל או מתכונים. דיאטה קלאב קוראת למשתתפים לקבל כוח מהקבוצה, יש מקום שהמשתתפים יוכלו לדבר ולספר על הקשיים ולקבל תמיכה והבנה מאנשים שחוו ומתמודדים כמוהם.  השיחה היא על שינוי התנהגותי במגוון  טכניקות ייחודיות אשר פותחו על ידי הצוות של "דיאטה קלאב".

 


מבצע אביב, התוכנית האישית לירידה במשקל של "דיאטה קלאב".  עוצבה במיוחד למצטרפים חדשים ולחוזרים, אשר נרשמים למסלול של 5 חודשים המוטו הוא: לא ירדת לא שילמת".

בדיאטה קלאב מאמינים בתוכנית בלב שלם, לכל משתתף  בונים "יעד אישי לירידה במשקל".

על המשתתף: א. להשתתף ב-9 מפגשים מתוך ה-10 הראשונים (השתתפות מלאה)

                              ב. למלא יומן אכילה שהמנחה תיתן לו ולהראות למנחה בכל מפגש. בתום 10 השבועות הראשונים, תבדוק המנחה האם המשתתף הגיע אל היעד האישי שנקבע לו. במידה ולא, ורק במידה והוא מילא אחר התנאים הנ"ל (נוכחות במפגשים ומילוי יומן אכילה), אם ירצה, יוכל לבחור אחת מ-2 האופציות הבאות:

א.      לקבל את כספו בחזרה בניכוי 350 ש"ח דמי רישום.

או

ב.      לקבל חינם בדיקת RMR (ששווייה 299 ₪), לשם התאמה ממוחשבת של תפריט ירידה במשקל עבורו.

בדיקת RMR- אשר מודדת את קצב חילוף החומרים ושריפת הקלוריות היומית שהגוף מבזבז לצרכים שלו. באמצעות הבדיקה ניתן לדעת כמה קלוריות הגוף שורף, וכמה צריך לאכול על מנת לרדת במשקל. מיועד בעיקר ללקוחות אשר מרגישים שהמשקל לא יורד, והיו רוצים לבדוק אם יש איזה קושי ולקבל מידע חדש על חילוף החומרים בגופם.

 

מוסיפה גלית אלדרוטי דיאטנית ראשית ומנהלת מקצועית בחברת דיאטה קלאב:" המבצע  משקף למעשה את הביטחון המלא שלנו בשיטה שלנו. אנו יודעים שיש לנו שיטה נכונה שעובדת ומניבה תוצאות.

נכון שירידה במשקל זהו תהליך, הלוקח זמן ולכל אחד הקצב שלו. אך גם ברור לנו שמי שעושה תוכנית כהלכתה מצליח ויורד במשקל. נשמח לסייע לעוד ועוד אנשים להגשים את חלומם ולרזות בדרך בריאה ובטוחה."

דיאטה קלאב מזמינה למפגש הכרות ללא התחייבות, כדי להתרשם מהשיטה, מהקבוצה ומהמנחה.

הצוות המקצועי  של חברת  "דיאטה קלאב” כולל אנשים מובילים בתחום:דיאטניות קליניות, יועצות תזונה, פסיכולוגים ועוד.כל אנשי המקצוע הללו משלימים ומפרים אחד את השני בכל מה שקשור לתזונה נכונה, ומובילים את החברה ליעד שלה להיות פורצת דרך בתחום אורח חיים בריא ותזונה נכונה.  

כל המנחות הן בוגרות שיטת “דיאטה קלאב”, מרביתן עברו  קורס יועצות תזונה, הכשרה אשר נמשכת כשנה וחצי, המנחות הן נשים שעברו בעצמן את התהליך, ירדו במשקל והן שומרות על משקל היעד שלהן במשך שנים רבות. המנחות עברו קורס הנחייה ומקבלות הכשרה מקצועית כל העת. הן יודעות מהניסיון שלהן ומהדרך שהן עברו ועוברות מידי יום, כיצד לסייע, לתמוך ולהכיל את המשתתפים בדרך שלהם לאורח חיים בריא .אכילה נכונה ושינוי הרגלי אכילה.  השינוי הוא רוחבי, הוא ישפיע על כל המשפחה וכל הסביבה הקרובה. מי שמגיע למשקל היעד, יכול להמשיך לבוא לקבוצות במחיר מופחת, שם המשתתפים הם השגרירים ומהווים דוגמא להצלחת השיטה. כתובת אתר דיאטה קלאב:  . http://www.dieta-club.co.il

 

לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3