אתר "ערך מוסף"- מתנות לחג עם "ערך מוסף" מעמותות וארגונים חברתיים וסביבתיים

מתי קנית שוקולד שעוזר לילדים בסיכון? רוצה לקנות בקבוק יין ולתרום לקהילה? הרגשת פעם איך זה לקבל חולצה שעוזרת לקדם נשים במצוקה? באתר "ערך מוסף" של בנק מזרחי-טפחות, תוכלו למצוא מגוון רעיונות למתנות לחג המסופקות על ידי עמותות וארגונים ובכך לסייע לאוכלוסיות נזקקות ולקידום מטרות חברתיות וסביבתיות.

www.erech-musaf.com


"ערך מוסף" הוא מדריך מקוון המכיל קטלוג ובו מאות מוצרים ושירותים הניתנים על-ידי אוכלוסיות בשיקום או בעלי מוגבלויות, ומהווה חלון ראווה ייחודי למאות ארגונים חברתיים וסביבתיים התומכים באוכלוסיות אלה. באתר ניתן למצוא החל ממתנות לחג למשפחה או לעובדים, דרך סיורים, סדנאות והדרכות לילדים ומבוגרים בנושאים שונים, שירותי פרסום או הסעדה ועד למוצרים ושירותים "ירוקים".

האתר הוקם ביוזמת בנק מזרחי טפחות, שכחלק מפעילותו למען הקהילה מעודד ותומך באוכלוסיות אלה. מטרתו של המיזם היא לחבר בין הארגונים המייצרים מוצרים או מציעים שירותים אשר יש בהם "ערך מוסף", לבין המעוניינים לרכוש מוצר או שירות ובו זמנית לסייע לאוכלוסייה נזקקת, ולקדם מטרה חברתית או סביבתית.


לקראת חג הפסח, אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר, לרכוש מוצרים בעלי "ערך מוסף" ולסייע בכך לארגוני חברה וסביבה, ולהרחבת אפשרויות התעסוקה של אוכלוסיות מיוחדות. כל ההכנסות ממכירות המוצרים עוברות במלואן לארגונים החברתיים, ומסייעות להם להמשיך בפעילותם המבורכת.

 

לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3