דיאטה קלאב מציינת 25 שנים ומזמינה אתכם להתנסות בחידושים בתחום

 

"דיאטה קלאב"  דרך חיים לכל החיים

 

בשיתוף פעולה ראשון מסוגו  עם מכשיר RMR  המסייע לירידה במשקל

 

חברת דיאטה קלאב, חוגגת ומציינת השנה 25 שנות פעילות מצליחה בישראל.לדיאטה קלאב 110 קבוצות הפועלות ברחבי הארץ מנהריה ועד אילת  בכל קבוצה  בין 15-30 משתתפים.

היתרון של "דיאטה קלאב" והכוח המניע שלה בא לידי ביטוי בקבוצה, המוטו הוא: שיתוף, הבנה, חלוקה בנטל ובכוח הנפשי, לדבר על הקשיים אבל לא על אוכל או מתכונים. דיאטה קלאב קוראת למשתתפים לקבל כוח מהקבוצה, יש מקום שהמשתתפים יוכלו לדבר ולספר על הקשיים ולקבל תמיכה והבנה מאנשים שחוו ומתמודדים כמוהם.  השיחה היא על שינוי התנהגותי במגוון  טכניקות ייחודיות אשר פותחו על ידי הצוות של "דיאטה קלאב".

 


 השנה בחרו בחברת "דיאטה קלאב" לתת ערך מוסף בשלושה מוצרים/שירותים  ללקוחות שלהם:

שת"פ עם חברת פראנה- חברה המתמחה בהתאמה אישית של ויטמינים ומינרלים. חברת "דיאטה קלאב", נותנת ללקוחותיה במתנה שיחה אישית ראשונית עם הדיאטנית  של חברת פראנה כדי שיוכלו להתאים ויטמינים ומינרלים ספציפיים לתפריט האישי  ולמצב הבריאותי.

 

בדיקת RMR- אשר מודדת את קצב חילוף החומרים ושריפת הקלוריות היומית שהגוף מבזבז לצרכים שלו. באמצעות הבדיקה ניתן לדעת כמה קלוריות הגוף שורף, וכמה צריך לאכול על מנת לרדת במשקל. מיועד בעיקר ללקוחות אשר מרגישים שהמשקל לא יורד, והיו רוצים לבדוק אם יש איזה קושי ולקבל מידע חדש על חילוף החומרים בגופם.

 

פיתה ייחודית בערך קלורי של פרוסת לחם- שיתוף פעולה עם חברת  pita4best.

בקבוצות "דיאטה קלאב", ניתן לרכוש באופן זמין ונגיש פיתות איכותיות בערך קלורי של פרוסת לחם.

הצוות המקצועי  של חברת  "דיאטה קלאב” כולל אנשים מובילים בתחום:דיאטניות קליניות, יועצות תזונה, פסיכולוגים, מומחים בפעילות גופנית, מומחים בסוכרת ועוד.כל האנשים הללו משלימים ומפרים אחד את השני בכל מה שקשור לתזונה נכונה, ומובילים את החברה ליעד שלה להיות פורצת דרך בתחום אורח חיים בריא ותזונה נכונה.  גלית אלדרוטי דיאטנית ראשית ומנהלת מקצועית :"כל אחד יודע היטב מה וכמה עליו לאכול/לא לאכול כדי לרדת במשקל ולשמור עליו. הבעיה היא להצליח להתמיד בכך לאורך זמן, להבין שזה לא ייגמר לעולם, אם אנו רוצים להיות רזים לתמיד... לשם כך דרושה הבנה ותמיכה. זו התרומה של קבוצת תמיכה בה יושבים אנשים ומנחה מנוסה ומתמודדים בדיוק כמוני עם אותה בעיה, יום יום שעה שעה, פעם מצליחים ופעם נופלים, קמים ומתגברים, וחוזרים שוב לתוכנית הנותנת בטחון ושקט".

כל המנחות הן בוגרות שיטת “דיאטה קלאב”, מרביתן עברו  קורס יועצות תזונה, הכשרה אשר נמשכת כשנה וחצי, המנחות הן נשים שעברו בעצמן את התהליך, ירדו במשקל והן שומרות על משקל היעד שלהן במשך שנים רבות. המנחות עברו קורס הנחייה ומקבלות הכשרה מקצועית כל העת. הן יודעות מהניסיון שלהן ומהדרך שהן עברו ועוברות מידי יום, כיצד לסייע, לתמוך ולהכיל את המשתתפים בדרך שלהם לאורח חיים בריא .אכילה נכונה ושינוי הרגלי אכילה.  השינוי הוא רוחבי, הוא ישפיע על כל המשפחה וכל הסביבה הקרובה. מי שמגיע למשקל היעד, יכול להמשיך לבוא לקבוצות במחיר מופחת, שם המשתתפים הם השגרירים ומהווים דוגמא להצלחת השיטה.

 

 

לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3