חגיגה בלבן ביקב "דלתון"

חוגגים את חג הביכורים עם השקת היינות הלבנים: סובניון בלאן רזרב 2011, פומה בלאן 2011, שרדונה D 2011 ועלמה לבן 2011

יום שישי ה- 25.5.12 השעות 10:00-14:00

יקב דלתון מציע חוויה שכולה יין ,גבינות איכות וטאפסים גליליים ומזמין את המטיילים וחובבי היין, לביקור לרגל השקת היינות הלבנים החדשים של יקב "דלתון". המבקרים יוכלו לטעום מהיינות החדשים של היקב המתאימים למאכלי חג השבועות- סוביניון בלאן רזרב 2011,פומה בלאן 2011, שרדונה D 2011 ועלמה לבן 2011 .


לדברי משה חביב, מנכ"ל היקב: "חג הביכורים מסמל את האהבה לטבע לחקלאות ולאדמה ,

על כן ברוח החג ובנוסף לטעימת היינות, נערוך השנה לראשונה: יריד איכרים ביקב, בו ניתן יהיה לטעום ולרכוש:  גבינות, ריבות ושמן זית. ברקע , תתנגן מוזיקה."   זו הזדמנות בה  היקב יציג את  פרי הביכורים שלו ושל יצרנים אחרים כמיטב המסורת שהייתה קיימת בארץ ישראל הישנה והטובה.

 

בר טאפסים בניחוח טעם גלילי יקדם את המבקרים שיגיעו ליקב ביום זה.

בשעה 12:30 יערך אירוע טעימות מודרך, עם ייננית היקב נעמה סורקין ובנוסף תינתן טעימה ראשונה מודרכת של יין הקינוח "אנה" פרי הביכורים של היקב .

 

יקב "דלתון" נוסד ב-1995, כיקב בבעלות משפחתית מראשוני היקבים אשר קמו באזור מרום הגליל הידוע בנופו הציורי ובאדמתו הפורייה. טרואר ובית הגידול המקומי מספק את המיקום הטוב ביותר בישראל לגידול גפנים. יקב דלתון מייצר כמיליון בקבוקי יין בשנה עם מגוון היינות כולל את הזנים הקלאסיים כמו: קברנה, מרלו, שיראז, שרדונה, ויונייה וסוביניון בלאן, כמו כן מתפתח היקב כל העת עם זנים נוספים כגון זינפנדל, ויונייה, פטיט סירה, מורבדר, גרנאש ועוד.

 סדרות היקב הן- סדרת כנען, סדרת דלתון D, סדרת עלמה וסדרת הרזרב. כמו כן, היקב מייצר גם יינות עונתיים ויינות מיוחדים: מירון סינגל ויניארד, פטיט סירה, זינפנדל, מוסקאטו בלנדים ועוד.

 

אתר יקב-  www.dalton-winery.com

דף הפייסבוק- http://www.facebook.com/DaltonWinery

לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3