"יום אחד זה ייגמר"- סינגל חדש מאלבום הבכורה של גבע אסקרוב "כל מה שיש"

"יום אחד זה ייגמר" הוא שיר מלנכולי, העוסק בתהליך ההבנה שבפרידה  ובסוף הוודאי של כולנו מהסובב אותנו ובחוסר השליטה שלנו כבני אדם לשנות או לתכנן אותו. לשמיעת הסינגל "יום אחד זה ייגמר": http://patiphon.co.il/music/vvv8522VVV

גבע אסקרוב- יוצר ומוזיקאי. כבר בשנות ה-90' החל גבע את הקריירה המוזיקלית שלו בתור סולנה של להקת "אוג" ואף הספיק להופיע ב"לוגוס" המיתולוגי.

בשנת-2007 החל לעבוד על חומרים לאלבומו הראשון "כל מה שיש", הוא כתב והלחין את מרבית השירים,  ובמהלך השנים הבאות,  הוא חבר להרכב נגנים מהשורה הראשונה ובסוף התהליך הקליט את אלבום הבכורה שלו-  "כל מה שיש" שעתיד לצאת בתחילת אפריל.


האלבום "כל מה שיש" הופק מוזיקלית ע"י אדם שפלן (הבסיסט הקודם של להקת "איטליז" ושותף בהפקה המוזיקלית של רונה קינן, נועם רותם, ועוד) צפוי לצאת באפריל במהלך סיבוב ההופעות, לאחר דחייה שנבעה מכניסה מוקדמת מהצפוי לאולפן ( עקב להט ההרכב מתוצאות העבודה המשותפת באולפן החזרות ) לטובת הקלטת האלבום השני. מרבית הטקסטים וכל הלחנים הינם פרי יצירתו של גבע. לאורך האלבום באים לידי ביטוי המסע האישי שעבר אסקרוב עד היום: תובנות, תחושות ולקחים מהחיים.

בחלק מההקלטות באלבום שותף גם הזמר והמוזיקאי גבע אלון. העבודה עליו נעשתה באולפני "KITCHA" ועל המיקסים הופקד מאסטר רונן חג'ג' (איש הסאונד של אסף אבידן).

 

גבע אסקרוב: שירה, אקוסטית

אור בהיר: גיטרה חשמלית

אדם שפלן: בס, קולות

ברק קרם: תופים

פרטים נוספים ניתן למצוא בפרופיל הפייסבוק של גבע אסקרוב: http://www.facebook.com/geva.askarov.fanpage#/geva.askarov.fanpage?v=wallלפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3