"לאן נביט"- סינגל שני מתוך אלבומה השני של עופרי אליעז, להנאתכם, מצורף לינק לסינגל

עופרי אליעז- זמרת מוכשרת עם קול ייחודי מוציאה סינגל ראשון בעברית מתוך אלבום שני.

את אלבומה הראשון- "היא יצאה מהים- שירי לאדינו" הוציאה בהפצה של חברת התקליטים אן אם סי.

אלבום שגרף ביקורות מדהימות:

"קול דבש" (חיים אחרים, דצמבר 2004)

"מרענן ומעניין" (עמוס אורן, ידיעות אחרונות, ינואר 2005)

"Extraordinary voice" (the Jerusalem post 2005)

 השיר "לאן נביט" הוא טקסט שעופרי חלמה, קמה באמצע הלילה וכתבה אותו כלשונו. זו אינה הפעם הראשונה שטקסטים מופיעים בחלומות של עופרי, אך הפעם היא החליטה למסור אותו להלחנה. בעבודה עם המוזיקאי רועי רז, מתוך צורך לפתח את השיר, הוסיפו עופרי ורועי מספר שורות לטקסט המקורי.

העיבוד האתנו אלקטרוני מוסיף נימה מרעננת וסתווית לשיר. להנאתכם, לינק לסינגל החדש, "לאן נביט":

http://patiphon.co.il/music/ktm4731KTM


לדברי עופרי אליעז: "לכל אחד יש  איזשהו חלום חיים וגם שבר. חלק גדול מהחיים שלי חוויתי חלומות ושברים, אני חושבת שאין אדם שלא חווה את זה באופן כלשהו בחייו. בזמן האחרון אני לומדת לאהוב את מה שיש. לאהוב  את החלומות שלי , את השברים ואת מה שביניהם .הם הפכו אותי למי שאני.

השיר הזה הופיע לי בחלום מתוך מקום מאד אישי - אך הייתי רוצה שאנשים ייקחו את השיר למקומות שלהם ולאינטרפרטציות שלהם. מישהי אמרה לי שהיא חווה את הטקסט ממקום קולקטיבי  מדיני וחברתי- וזה חלק מכוחה של האומנות: שכל אחד ייקח את הטקסט למקום שלו."

 

עופרי אליעז, בעלת תואר ראשון במוזיקה במגמת ג'אז מטעם בית ספר  מאנס למוזיקה  בNYC, ותואר שני בתארפיה במוזיקה מאוניברסיטת NYU ב- NYC. לאחר כשבע שנות הופעות ולימודים בארצות הברית חזרה עופרי לישראל וקיבלה מעמד "אומן מצטיין" ממשרד הקליטה.

 

שירה וקולות- עופרי אליעז. אקורדיון- ויטלי פודולסקי. גיטרה קלאסית- אלי צוריה. תופים וכלי הקשה- אורן בלבן. בס- צור בן זאב. כינור- ג'ו דנינזון. גיטרה חשמלית ותכנות מחשב- אלידע רימון.

עיבוד- עופרי אלעז ואלידע רמון. הפקה מוזיקלית- אלידע רמון ("נגיעות"- ברי סחרוף)

לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3