על פי שיטת ספלטר, השינוי מתחיל בגוף

בעקבות ההצלחה נפתחת בימים אלו ההרשמה  למחזור נוסף וחמישי למטפלים

תאריך פתיחת הקורס: 02.11.10

אנשים רבים סובלים מכאבים ומיחושים שונים בגוף: סינוסיטיס, עורף תפוס, דלקות גרון, וכד'..רבים אחרים היו רוצים לשנות משהו בהתנהגות שלהם: פחד קהל, חוסר בטחון, פזרנות וכד'. כל ההתנהגויות הפיזיות והרגשיות, נמצאות בגוף שלנו ומהוות דפוסי התנהגות, מצבים שבהם אדם חוזר על התנהגות מסוימת, הרגלים שהתקבעו.

שיטת ספלטר היא שיטה דרכה ניתן ללמוד לעצור את דפוסי ההתנהגות ולהביא את האדם לשינוי פיסי המשפיע על הגוף והנפש יחד. המטרה בעבודה היא ללמד את האדם להיות ער וקשור לגוף שלו. באמצעות מודעות לגופו הוא ילמד  כיצד הוא מייצר את  המצבים הפיזיים שמטרידים אותו וכיצד להפסיק אותם.

לדוגמא: אישה בשנות ה-40 לחייה, אשר סובלת שנים מסינוסיטיס, למדה שהיא מאמצת את  המצח במצבים מסוימים במהלך היום. אחרי ששמה לב לכך, למדה לשחרר את המאמץ והכאבים בסינוסים פחתו משמעותית.


שיטת ספלטר  מסייעת לכל אדם אשר חפץ לעשות שינוי בחייו ברובד יותר פנימי. האנשים לומדים שכל חוויותיו של האדם, הן ברמה הנפשית והן ברמה הפיסית מתרחשות בגופו. יצירת שינוי בהתנהגות קבועה של הגוף מביאה לשינויים מדהימים בחיים.

 

לדברי מרגלית ספלטר מייסדת השיטה :העבודה בשיטת "ספלטר" מתאימה לכל מי שרוצה לשפר את איכות החיים שלו ושל אחרים באמצעות מגע, תנועה ותזונה נכונה. "במהלך 30 שנות העבודה שלי כתרפיסטית שכללתי את המיומנות של האנשים בהיכרות עם גופם.  אני מלמדת את האנשים כי קיימת בגופם האפשרות לנוע ולקדם עצמם בחיים. אני מנחה אותם לתזונה נכונה, המאפשרת להם אנרגיות חדשות לשינוי.

 

מכללת ספלטר פותחת השנה את המחזור החמישי. הלמידה מתבצעת תוך כדי תהליך אישי בו לומדים דרך הגוף להשתנות, לצמוח ולהתפתח בחיים, להתגבר על מכאובים וקשיים. האבחון ב "ספלטר" מתבצע ע“פ שפת הגוף של האדם, ובהתבוננות בכפות הרגליים תוך כדי שיחה עמו. ניתן להגיע לאבחון מאוד יסודי, מעמיק ומקיף. באמצעות האבחון רואים את כל חייו של האדם בכפות רגליו, את אישיותו ואת דפוסי ההתנהגות שלו.

 

הלימודים במכללת ספלטר נחלקים לשלוש שנות לימוד:

שנה א'- אבחון על פי שפת גוף, אבחון בכפות רגליים, אבחון דפוסי התנהגות והרגלים, טכניקות מגע ולימוד מתן תשומת לב לגוף, אנטומיה ומחלות האדם.

שנה ב'- תזונה כריפוי טבעי, אבחון רגשי והתנהגותי, הנחיה ולימוד בתנועה.

שנה ג'- התמחות בתחום ספציפי על פי בחירה כגון: ילדים, אנשי עסקים, נפגעי טראומה ועוד, התלמיד יבחר נושא הקרוב לליבו ויתמיד בו לעומק.

לפרטים נוספים: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור 077-5545601/2/3