ראש השנה במסעדת מיטבול Grill&Dinner

ראש השנה במסעדת מיטבול Grill&Dinner:

נתחי בוצ'ר, יין רימונים,סלט ברי ברימונים, קרפ מסקרפונה ורימונים, ברוטב פירות יער ובשר טרי למכירה לערב החג.

 

ביום שני – יום חג ראש השנה ,14.09.15 תפתח מסעדת המיטבול את שעריה לחגוג את השנה החדשה והחגים הקרבים ובאים. תפריט מיוחד לצד התפריט התמידי לאוהבי ההמבורגרים ונתחי הבשר המשובחים, יוגש במסעדה. סלט ברי ברימונים, בוצ'ר זוגי 600 גרם - נתח פרימיום, סינטה, אנטריקוט או פילה. לצידו , מנה ראשונה סלט ברי ברימונים, 2 תוספות וקוקטייל חגיגי. (כל זה במחיר של 290 ₪)

בוצ'ר פילה במשקל 600 גרם יוגש גם הוא עם אותן תוספות ובמחיר 320 ₪. יין רימונים מיוחד יתווסף לכל שולחן במחיר של 25 שקלים לכוס.

 

יקב רמת נגב ישיק לראשונה בפסטיבל היין בירושלים יין בסגנון פורט.

יקב רמת נגב ישיק לראשונה יין בסגנון פורט מבציר 2010.

משקה הפורט נוצר בסוף המאה ה-17 בעיר אופרטו בעמק הדואורו שבצפון פורטוגל  יש המכנים אותו "יין מלכים" (אהוב מאד בחצר המלוכה הבריטי) או משקה של "תחמנים" אשר נולד בכורח הנסיבות ההיסטוריות של הימים ההם. היין מבית יקב רמת נגב, אדום מחוזק  מתוק.  18% אלכוהול . היין יושן לפרק זמן של 30 חודשים, ללא קירור, בחביות משומשות של  עץ אלון צרפתי ואמריקאי.

 גוף מלא סמיך ועשיר בעל ריכוז טעמים יוצא דופן, נוכחות מרשימה וסיומת ארוכה . היין מאופיין בטעמי פרי שחור בשל, טבק, שוקולד ותבלינים. יושן 30 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקאי.

 

ג''ילס גיבונס מנכ"ל "גודביזנס" מגיע לישראל 03.06.15

לקראת שבוע האחריות התאגידית בישראל יגיע לישראל מבריטניה מר גיילס גיבונס מייסד ומנכ"ל "גוד ביזנס", חברת הייעוץ לאחריות תאגידית המובילה באירופה.

גיילס ושותפו מייעצים לראש ממשלת בריטניה בנושא קיימות ואחריות תאגידית

לדברי גיילס גיבונס מנכ"ל גודביזנס בריטניה :"אחריות תאגידית בישראל מצויה כיום בנקודת מפנה –יותר מהעסקים הפכו לגלובליים ובהמשך לכך הדרכים בהן הן מנהלות את עסקיהן נבחנות לעומק וגם ברמה עולמית. פרקטיקות האחריות התאגידית שהיו נהוגות בעבר בישראל חייבות להתחלף בשל כך באסטרטגיות קיימות רחבות יותר המשולבות בליבה העסקית של החברה. חברות ישראליות יכולות להרוויח משינוי זה ולהוביל בהנהגתן את האזור לעתיד מוצלח ובר קיימא יותר".

מנכ"ל החברה מר גיילס גיבונס הוזמן לישראל על ידי מר עברי ורבין, מנכ"ל ובעלים של גוד ויז'ן-  חברת הייעוץ לאחריות תאגידית המייצגת את  גוד ביזנס בישראל ומייעצת מזה עשור לחברות ותאגידים בכל מגזרי המשק, לרבות לעיריות, משרדי ממשלה וחברות ציבוריות (אל- על, חברת החשמל, אסם, הראל ועוד).   מנכ"ל גודויז'ן ישראל עברי ורבין אומר כי : נושא האחריות התאגידית בישראל עומד בפני אתגרים ושינויים מרגשים אשר ישפיע ומשפיע גם היום על כל אחד ואחד מאיתנו. החל מהתאגידים הגדולים וכלה בציבור. הדוגמא הכי חדשה לכך היא השפעת הרשתות החברתיות וקולו של הציבור אל מול התאגידים, המגזר הציבורי והממשלה.

טעימה מיינות המדבר במרתף של רוזנר 30.04.15

יקב רמת נגב בערב טעימות בהדרכת, יינן היקב יוגב צדוק.

המרתף של רוזנר, חמישי 30.04.15  שעה 19:30

 

 

מהנגב  הצמוד לגבול מצרים ,יגיע ביום חמישי הקרוב יינן היקב לעריכת טעימה ייחודית מיינות הטרואר המדברי.

 

יין נווה מדבר לבן מבציר 2013 , המכיל 80%  שרדונה 20 %  סוביניון בלאן, נציין כי היין מבציר 2014, זכה לאחרונה במדליית כסף בתחרות הבינלאומית FingerLake. השרדונה מכרם שיזף בגובה 900 מטרים למרגלות מצפה רמון. סובניון בלאן מכרם ניצנה שבחלקה במושב קדש ברנע הסמוכה לגבול מצרים ישראל.

 

יין רמון פטי ורדו, SV מבציר 2012 מכרם ניצנה. יין הפטי ורדו הינו זן נדיר ומיוחד בארצנו ובד"כ משולב בתוך יינות ממוסכים (בלנד). יוגב צדוק, יינן היקב בחר להכין יין זה, כיין זני  המכיל 100% פטי ורדו, כרם יחידני מחלקה בכרם ניצנה. הענבים שנבצרו בבציר ידני מגיעים מחלקה  קטנה בכרם חלוצה שניטעה בשנת 2005 בצדו המערבי של  מושב קדש ברנע. גפני הזן פטי ורדו גדלים על קרקע לס חול וגיר בגובה 300 מטר. הכרם נהנה מהפרשי טמפרטורות קיצוניים ויובש המאפיינים את האזור המדברי.

מי ממן את המלחמה בישראל בקמפוסים מערביים? כנס מוניטור 2015

קטאר היא המובילה במימון להכפשת ישראל באוניברסיטאות בעולם.

כך עולה ממחקר שיוצג במסגרת כנס מוניטור האקדמיה הישראלית באוניברסיטת תל אביב

שכותרתו "מי מממן את המלחמה בישראל בקמפוסים המערביים?"

 

כנס מוניטור האקדמיה הישראלית 2015 יעסוק בגילוי וניתוח המקורות הכספיים מאחורי היוזמות האנטי-ישראליות בקמפוסים המערביים. מחקר ראשון מסוגו בארץ ובעולם שמפרט את שלל הגורמים המממנים את הדה-לגיטימציה נגד ישראל באוניברסיטאות ברחבי העולם. הכנס יעסוק במקורות המימון בהן: ממשלות ערביות ואירופאיות, וביניהן גרמניה, ארגונים ממשלתיים ובלתי ממשלתיים, קרנות מטעם איראן, ועוד.

 

הכנס יתקיים ביום שישי - 08.5.2015, בשעה 9, באוניברסיטת תל-אביב, בניין דן דוד אולם 3. בכנס ישתתפו אורחים וחוקרים מהאקדמיה ובו יוצג המחקר וכן, יתקיים  דיון מיוחד סביב הנושא המקורות הכספיים המופנים נגד מדינת ישראל וזורמים לקמפוסים במערב.

 

בין משתתפי הכנס: אופירה סליקטר, פרופסור למדע המדינה בגראץ קולג' ארה"ב, ד"ר דנה ברנט, קינגס קולג' לונדון ומוניטור האקדמיה הישראלית, ארגון שחושף פעילות נגד ישראל באקדמיה, ואורחים נוספים.

חגיגת עצמאות ישראלית 2015 במיטבול

 חגיגת עצמאות ישראלית במסעדת המיטבול:

הצדעה ליינות ישראלים במסעדה ונתח בשר בוצ'ר במידות אקסטרה לארג' של קילו או שני קילו, ובשר טרי לגריל במשלוחים עד הבית

 

בערב יום העצמאות, יום רביעי ה- 15\04\22, תפתח מסעדת המיטבול את שעריה ותערוך חגיגת עצמאות ישראלית הכוללת הצדעה ליינות ישראלים. לאורך החגיגה יינתנו 20% הנחה על הזמנת בקבוקים וכוסות יין ישראלי. החגיגה תחל בשעה 20:00 ועד צאת יום העצמאות. בנוסף , בהזמנת אחת ממנות הבוצ'ר הנפלאות  תפנק אתכם המסעדה בקינוח נפלא של תותים בגבינת מסקרפונה.

 

לכבוד יום העצמאות, אוהבי הבשר יוכלו לקנות וליהנות מבשרים מגוונים ומיוחדים לפי משקל להכנה בבית ובמנגלים המסורתיים של יום העצמאות.

במסעדת "מיטבול" בחרו לאפשר לקהל הלקוחות להביא את טעם וחווית הבשרים מהמסעדה אל הבית והמנגלים הפרטיים ומאפשרים לקנות בשר טרי ואיכותי במידות גדולות לכל המשפחה. מסעדת "מיטבול" מציעה פתרון מושלם לאוהבי הבשר שרוצים לפנק את המשפחה ואת האורחים שלהם בבית ובמנגלים בבשר טרי ואיכותי לפי משקל. בין השאר, ניתן לקנות ממגוון ההמבורגרים המיוחדים של "מיטבול": קבבים, פרגיות  אנטריקוט, סינטה ופילה.

הבשר טרי וניתן לשמור אותו במקרר עד שבוע ימים בטמפ' של 0 מעלות, את הבשר ניתן גם להקפיא.

ויסוצקי מדבר עברית תיאטרון "תמונע"06.01.15

 

מופע מחווה לויסוצקי

 

"ולדימיר ויסוצקי מדבר עברית"

 מופע אקוסטי בתמונע 06.01.15 –משפחת אמיתי מתרגמת,עורכת ומבצעת

החומרים של ויסוצקי רלוונטיים מתמיד גם למצב בישראל.

 

במקביל למופע יצא לאחרונה לאור ( בסיוע מפעל הפיס)  ספר ובו 44 שירי המשורר, בעברית לצד המקור הרוסי ( בתרגומם של תמרה ויגאל אמיתי) עם איורים כל שיר (של דני אמיתי).  זהו הספר הראשון של שירי ויסוצקי בעברית, שייחשף, במהלך המופעים הקרובים

 

המופע "ולדימיר ויסוצקי מדבר עברית" –06.01.15 בתיאטרון תמונע" – ת"א מבקש לקרב את הקהל ליצירתו של המשורר הרוסי שכתביו ושירים רלוונטיים מתמיד. מן השירים הנוקבים והיפים, החברתיים והאישיים של ולדימיר ויסוצקי, שכתב ב42 שנות חייו. כ-1000 שרים, שתורגמו ל-60 שפות. השירים המוגשים בהופעה רלוונטיים ואקטואליים למציאות הישראלית ונשמעים כאילו נכתבו כאן ועכשיו. במהלך הערב יוצג גם ספר, ובו 44 שירים של ויסוצקי, בעברית לצד המקור הרוסי, עם איורים לכל שיר. הספר, שהוצא לאור בסיוע מפעל הפיס, כולל דיסק עם  20 משירי המופע.
 

יהורם גאון בהופעה מיוחדת בהיכל התרבות המחודש כפר סבא

יהורם גאון מגיע להיכל התרבות המחודש כפר סבא

"כביום היוולדי"

מוצ"ש 06.12.14

 

בערב המיוחד להיכל התרבות המחודש ישולבו קטעים מלהיטיו הגדולים ב-50 שנה האחרונות וכן קטעי סיפור ונוסטלגיה.

 

"לובש צורה ופושט ושוב בחזרה/עוד מאורע או משהו שכמעט קרה/; (כביום היוולדי) תודה על נשמה/תודה על נשימה/תודה שאני מרגיש עשיר/תודה על נשמה/תודה על פעימה/תודה על שנתת לי לשיר (תודה) תן לי כוח עייפתי מלחשוב כל כך הרבה עכשיו אני רוצה לצאת לדרך (תן לי כוח)

 

 

במופע מיוחד הסוקר את הרפרטואר ארוך השנים שלו, יהורם גאון נותן את הכל על הבמה ומשתמש בכל כישוריו כזמר, כשחקן, כשדרן וכמגיש טלוויזיה. גאון שוזר במלאכת מחשבת, שירים וסיפורים אשר הפכו במהלך השנים לאבני דרך בתרבות הישראלית. את כל אלה הוא עוטף בהומור ובאישיותו הכובשת.

מופע גאז ראשוני ובלעדי של הזמרת נורית גלרון בהיכל התרבות המחודש כפר סבא.

נורית גלרון במופע ג'אז ייחודי להיכל התרבות המחודש כפר סבא.

זה הגשם, סימפטיה, נגיעה אחת רכה, עץ השדה במקצב הג'אז ובליווי

שי זלמן, עמוס ועמרי הדני.

 

מוצ"ש 21.11.14 שעה 21:00

 

 

נורית גלרון בעיבודי ג'אז ובמופע ייחודי שנרקם במיוחד עבור היכל התרבות המחודש כפר סבא.המופע משלב קטעים אינסטרומנטלים ידועים של מלחיני ג'אז ובוסה כמו אנטוניו קרלוס ג'ובים,ארול גרנר דיוק אלינגטון ועוד.. הזמרת נורית גלרון תופיע עם שירים ידועים שלה כגון: זה הגשם,חגיגה בצמרת, נגיעה אחת רכה, אתה הולך לישון מוקדם,סימפתיה, עץ השדה, ציפור שיר ועוד..

מופע זה עובד והופק במיוחד לסדרת הג'אז בכפר סבא שבו יוצגו 3 מופעים נוספים בהמשך השנה: יוריק רמי וחברים, מחווה לדיוק אלינגטון, ז'וקה פראפיניאן, מארח את דין דין אביב.

 

שי זלמן, עמוס הדני ועמרי הדני, כל אחד מהם אמן מבצע ויוצר בפני עצמו, המבצעים סטנדרטים ידועים באינטרפטציה אישית ומקורית, יבצעו שירים בעיבודים חדשים יפהפיים. במופע נעשה שילוב של מוסיקה ישראלית משובחת של זמרת ייחודית כנורית גלרון, שהיא בעלת יכולות ווקאליות נפלאות ואינטרפטציה אישית הנעה בין גאז ורוק ,ובין מוסיקה מן העולם המשתלבת יפה עם סגנונה הייחודי.

במופע משתתפים נגנים שכל אחד מהם מוסיקאי בזכות עצמו.והם מן השורה הראשונה בתחומם.

קונצרט גאלה אופרה בהיכל התרבות כפר סבא- מוצ"ש 08.11.14 שעה 2100

קונצרט גאלה אופרה לפתיחת היכל התרבות המחודש כפר סבא.

הקונצרט ייערך בשיתוף סימפונט רעננה ואורחים מיוחדים מחו"ל

אנה סקיבינסקי – סופרן (ניו יורק) גיבן נקוסי- טנור (דרום אפריקה)

מוצ"ש 08.11.14 שעה 21:00

 

20 דקות נסיעה מהעיר תל אביב , הוקם היכל התרבות הגדול ביותר שבאזור השרון.  בהיכל הותקנה מערכת סאונד מהמתקדמות בעולם, רק לפני כשבוע ביקר בהיכל היועץ לכיול מערכות מוסיקה מהמתקדמות בעולם- ג'ון פלו על מנת לכוון את המערכות לקראת קונצרט הגאלה המיוחד. ג'ון פלאו זכה ב5 פרסי גראמי על עבודתו לקידום זמרי אופרה ידועים כגון: פאברוטי ו3 הטנורים.

 

בקונצרט הגאלה המיוחד ישתתפו זמרי האופרה :

אנה סקיבינסקי – סופרן (ניו יורק)

נעמה גולדמן – מצו סופרן  (ישראל)

גיבן נקוסי – טנור (דרום אפריקה)

קולין שחט - בריטון  (ישראל)

מנצח – דוד זבה

תזמורת סימפונט רעננה

 

יומהולדת 18 ל- ג'ירף 14.09.14

קבוצת ג'ירף יום הולדת 18 בערב "כמו פעם" בג'ירף הראשונה

 ביום ראשון 14.09.14 יחגג בג'ירף אבן גבירול – הג'ירף הראשונה -  ערב לכבוד יום ההולדת כל המחירים בתפריט יהיו כמו בסוף שנות ה-90 כשהמסעדה נפתחה, וכמה מנות מהעבר יחזרו להופעת אורח של ערב אחד.

לדוגמה: סלט עוף ומלפפונים יעלה 16 ₪, אגרול 22 ₪, המנה החריפה 34 ₪ וצ'אזה 37

 

בין המנות המיתולוגיות שיחזרו לערב אחד: סלט עגבניות וכוסברה (17), המנה המעושנה (34), הקיסרית המקורית (35) ומאפה תפוחים (26)

 

הערב תוכנן כדי להודות לקהל הנאמן שהפך את המותג ג'ירף למה שהוא ב-18 השנים מאז נפתח

 

120 בקבוקי יין במהדורה מיוחדת למייסד יקב רמת-נגב

מהדורה מיוחדת של 120 בקבוקים מ"בציר 1954"

לכבוד חגיגות 60 שנה למועצה האזורית רמת הנגב וחגיגות

 ה-60 לאלון צדוק, מייסד יקב רמת נגב.

 

בימים אלו, מציינת מועצת רמת הנגב 60 שנים להיווסדה. לקראת האירוע המיוחד בו חוגג גם אלון צדוק מייסד יקב "רמת נגב" ויזם סידרתי של היישובים : קדש ברנע, כמהין, באר מילכה ומרחב עם      .הכינו בהפתעה, אנשי היקב             מהדורה מוגבלת של  120    בקבוקי יין, בתוית מיוחדת מ"בציר 1954"  (תאריך יום הולדת),

המציינת את חגיגות ה-60 לרמת הנגב ולאלון צדוק, יחד.

 

סיפורו של אלון צדוק, תושב "קדש ברנע"  מתחיל בסיפור שבו מגולמים חלוציות, נועזות, ראשוניות וגידול יין במדבר – יקב ראשון במדבר.

אלון ונירה צדוק  ירדו להפריח את השממה, לאחר פינוי יישובם מסיני ובנו יחד את היישוב קדש ברנע, כמהין, עזוז, באר מילכה,מרחב עם ואשלים ברמת נגב. היקב הוא הדובדבן שבקצפת.
בצעד אמיץ בשנת 1997 החליטו בני הזוג צדוק להקים יקב חלוצי בנגב שיתבסס על תוצרת מקומית בלבד

בקרוב- פתיחת היכל התרבות החדש כפר סבא- יום שני 22.09.14

היכל התרבות המחודש בכפר סבא יפתח חגיגית ב-יום שני ה 22 בספטמבר 2014 .

ההיכל הוקם לפני ארבעים שנה בסיועו של שר האוצר דאז פנחס ספיר, תושב העיר.

האדריכל, שניצח על שיפוצו ועיצובו מחדש של ההיכל, שהוכרז בניין לשימור, הנו אמנון רכטר.

הקונספט העיצובי והייחודי המנחה את מראה ההיכל הוא הלב הפועם של העיר.

אירועי החגיגות להיכל ייפתחו בהופעתו של  עידן רייכל, יליד העיר כפר סבא

יצירה אמנותית נדירה של האמן הבינלאומי הדגול צ'יהולי, שנתרמה ע"י משפחה "כפרסבאית"

תוצב באכסדרת ההיכל לקראת השקת ההיכל.

 בימים אלו ממש, נשלמות עבודות השיפוץ של היכל התרבות, כפר סבא. בקונספט העיצובי יבואו לידי ביטוי חיי התרבות ושמחת החיים שמבטאת אמנות. חלל הפואיה יהיה שקוף לרחבה שבחזית המבנה, כך שמחד ייראה האולם לצופים מבחוץ, ומאידך יעניק המקום אינטימיות ופרטיות למבקרים. הציפוי העוטף את האולם עשוי מעץ ותאורה חמה. פנים האולם תוכנן כתיאטרון אינטימי, כך שליושבים באולם תהיה תחושה של קרבה לבמה. זוויות הראיה מצוינות, המושבים באולם  נוחים ומרווחים, במטרה לאפשר לצופה חוויה מקסימאלית. עלות ההשקעה בפרויקט 52 מיליון ₪

תפריט עסקיות חדש ומפתיע ב"ניני האצ'י

ניני האצ'י – בתפריט עסקיות חדש ומפתיע – במשך כל השבוע

עסקית צהריים גם בימי שישי 12:00 עד 17:00

 

 

מסעדת ניני האצ'י הכשרה שנפתחה לאחרונה בתל אביב ממשיכה להפתיע והפעם משיקה תפריט עסקיות צהריים מרענן ומגוון שיוגש במהלך כל ימות השבוע. החל מהשעות 12-17:00 כולל יום שישי. חובבי הסושי והאוכל האסיאתי יוכלו להגיע מדי יום (מלבד יום שבת) למסעדה וליהנות מחוויה קולינרית עשירה בטעמים ובצבעים. תפריט העסקיות עשיר במנות מיוחדות ומגוונות ומעניק לסועד תמורה מלאה לכספו ומשאיר אותו עם טעם של עוד, עד להפסקת הצהריים הבאה.

 

המסעדה מציעה מספר אפשרויות בתפריט העסקיות – עסקית 49 שקלים המאפשרת בחירה בין טאפניאקי אספרגוס ופטריות, סלט עלים וצ'יפס בטטה, שני יאקיטורי עוף, רול צמחוני+רול דגים, פאד תאי ירקות\עוף\בקר ועוד מנות נוספות. עסקית 59 שקלים – מציעה 16 יח' מאקי דגים I\O, קומבינציה צמחונית, סלט שסימי ועוד. תפריט 69 שקלים מציע לסועדים קומבינציה קלאסית (22 יח') ואפשרויות נוספות ועסקית 89 שקלים מציעה לסועד מבחר עשיר מנות סושי מיוחדות, ביניהן הבמבה רול, קונוסים שונים, קומבינציית סלמון ועוד.

יקב רמת נגב בתרומה לקהילה לבית השאנטי

יקב רמת נגב פועל למען הקהילה

על אדמות הנגב, בין שדה בוקר למצפה רמון, נטע אחד מתורמי בית השאנטי כרם יין. יקב רמת נגב נרתם לפרויקט למען הקהילה והחל לפקח על הגידולים בכרם.

 

בדרך למצפה רמון, על כביש 40, נחנך בשנת 2009 פרויקט כפר הנוער "בית השאנטי במדבר", המהווה בית עבור בני נוער רבים ובמטרה לתת מענה לבעיית הנוער בדרום ולסייע בהרחבת כלי הטיפול השונים לנוער.  כחלק מהחיבור של יקב רמת נגב לקהילה, נוצר שיתוף פעולה בין היקב לבין בית השאנטי, במסגרתו תרמה קבוצת ג'ורדאש ישראל  לבית השאנטי כרם יין, עליו יפקחו אנשי יקב רמת נגב, מתוך ראייה חברתית  לטובת הקהילה. בנוסף תרמה הקבוצה כרם זיתים וחוות סוסים טיפולית.

יינות וגבינות לשבועות מיקב רמת נגב

לכבוד חג שבועות יוגב צדוק, יינן יקב רמת נגב וגיום שנזי ממעדניית באשר פרומז'רי,

 מציעים גבינות מיוחדות בליווי יינות יקב רמת נגב

 

חג השבועות קרב ובא וזו הזדמנות ליהנות מחגיגת גבינות ויין.  מחפשים לשדרג את תפריט הגבינות, לשלב יין מתאים ולהפתיע את האורחים? יוגב צדוק, יינן יקב רמת נגב וגיום שנזי ממעדניית באשר פרומז'רי מציגים את השילוב המושלם לכבוד החג.

במיוחד לחג השבועות מציג יוגב צדוק ארבע יינות מיוחדים שמתאימים לארוחה חלבית – נווה מדבר אדום, נווה מדבר לבן, פטי ורדו 2011 SV ונגב 2012. לכל יין התאים גיום שנזי גבינות מיוחדות ומפתיעות.

נווה מדבר אדום – ליין גוף מלא ועשיר, טאנינים מוצקים וחמיצות מעודנת אך בעלת נוכחות. הגבינה המומלצת ליין זה היא גבינת קממבר גאלונד צרפתי מחלב בקר. – לגבינת הקממבר יש מליחות, אופי חזק, קממבר היא גבינה “חיה” הממשיכה להבשיל ולהשתנות גם במקרר שלכם וליין כמו קברנה סוביניון זהו שילוב נהדר.

אשכול הזהב 2014 - הכרזת הזוכים במסגרת כנס מקצועי לאנשי ענף היין

אשכול הזהב 2014

 

 
לאחר למעלה מעשור (כן, זו כבר השנה ה-12 ברציפות של התחרות) בהם התקיים אשכול הזהב במתכונת של ערב גאלה,
הוחלט על שינוי מרענן – והחל משנה זו יערך האירוע במתכונת של כנס מקצועי לאנשי ענף היין שבמסגרתו יועלו נושאים חשובים המעסיקים את התעשייה.פסטיבל כפר סבא - הפסטיבל הישראלי ה-25 לביג בנד ותזמורות

 

פסטיבל כפר סבא - הפסטיבל הישראלי ה-25 לביג בנד ותזמורות

 יוצא לדרך!

זמר אורח בליווי התזמורת הייצוגית של כפר סבא- הראל סקעת

 

 

הפסטיבל הישראלי ה-25 לתזמורות ולהרכבי ביג בנד יתקיים במהלך חודש מאי בכפר סבא. הפסטיבל שהחל את דרכו לראשונה בשנת 1989, נותן במה כחלק ממסורת ארוכת שנים לתזמורות נוער מכל רחבי הארץ, תזמורות ייצוגיות, הרכבי ביג בנד. במה מיוחדת תינתן לבוגרי הקונסרבטוריון העירוני לאורך השנים, יחד עם תזמורת הנשיפה הקהילתית ותזמורת ההורים, שמשתתפות בפסטיבל כחלק מחגיגות חצי היובל.

 

במסגרת שלושת ימי הפסטיבל, יתקיימו קונצרטים שונים בהשתתפות תזמורות צעירות וייצוגיות, ביניהן תזמורת כלי הנשיפה הייצוגית של כפר סבא, התזמורת הסימפונית של הקונסרבטוריון, תזמורת האורקסטרה של אבי לייבוביץ' והרכבי ביג בנד נוספים. במהלך ימי הפסטיבל ייערכו הופעות ברחבי העיר תחת כיפת השמיים ביניהם אירוע נגינת חוצות, הפנינג ססגוני והמוני של פעילויות לילדים ולהורים, קונצרטף – קונצרט מוסבר לגיל הרך-  התזמורת העירונית כפר סבא בניצוחו של יאיר משיח, ''מסע בזמן'' עם אמן כלי ההקשה-תומר יריב, וקונצרט סיום חגיגי בניצוחם של עפר עין הבר ויאיר משיח ובהשתתפות תזמורות כלי הנשיפה של כפר סבא ותזמורות נוער ייצוגיות מכל רחבי הארץ, אורחת מיוחדת- תזמורת צה''ל בניצוחו של רס"ן נעם ענבר .

סיור ביקב רמת נגב ביום העצמאות ה-66 למדינת ישראל

התיישבות חלוצית, הפרחת הנגב ויקב מדברי קסום

סיור ביקב רמת נגב ביום העצמאות ה-66 למדינת ישראל

יקב "רמת נגב", היקב המדברי הראשון, הוא סיפורה של ההתיישבות בדרום בארץ והפרחת הנגב. זהו סיפורה של משפחה צדוק אשר מתוך חזון ציוני ארזו מזוודות, עזבו הכל ונסעו להפריח את השממה.
בנוסף מציג היקב מסלול טיולים קסום למבקרים!

 

 

יום העצמאות בפתח ויקב "רמת נגב" מזמין את המטיילים, המבקרים, חובבי ואוהבי היין לביקור ביקב והיכרות עם הגפנים והיינות המדבריים של היקב.

כנגד כל הסיכויים ומתוך תחושת שליחות ואהבת הארץ, החליטו בשנת 1997 בני הזוג נירה ואלון צדוק לעשות את הבלתי אפשרי ולהקים יקב במדבר. שמו של היקב היה 'יקב קדש ברנע' והבציר הראשון הניב פרי לכדי 3000 בקבוקים. אופי היין, מושפע מאזור הגידול הייחודי למדבר. ניתן להגדירו כשילוב של עולם חדש עם עולם ישן. עם השנים, ובעקבות ניסיונו הרב בחקלאות ובתהליכים מול מנהל מקרקעי ישראל, הקים אלון יישובים נוספים בנגב: כמהין, באר מילכה, עזוז ומרחב עם.

 

במשך השנים, לצד התפתחות היקב והצטרפות בני משפחה נוספים לעבודה, התרחבה פעילות היקב ומיקב קטן המייצר 3000 בקבוקים, מייצר כיום היקב כ-80 אלף בקבוקים בשנה, המשווקים בארץ ובחו"ל. התפתחות זו הובילה להחלטה לשנות את שם היקב, ולפני כחצי שנה שונה שמו ליקב "רמת נגב", שם המייצג תפיסה ושאיפה לפיה  היקב ירכז את כל התוצרת החקלאית של הענבים ויהווה מרכז אזורי /יקב אזורי.

ניני האצ'י – מטבח יפני כשר וטרנדי בתל אביב

מסעדת ניני האצ'י הכשרה שנפתחה לאחרונה בתל אביב מעלה הילוך ומציעה לחובבי הסושי והאוכל האסיאתי חוויה קולינרית עשירה בטעמים ובצבעים. התפריט העשיר והמגוון של המסעדה מעניק לסועד תמורה מלאה לכספו ומשאיר אותו עם טעם של עוד ועם געגועים למזרח.

 

המסעדה מציעה מגוון מנות ראשונות, ביניהן גיוזה עוף, סשימי ניני, טופו אגדאשי, מרק טום קא קאי – מרק בסגנון תאילנדי, ומרק ראמן גיוזה המגיעים כמנה עיקרית, אך ניתן להזמינם כחצי מנה למנה ראשונה. אם תבחרו להזמין מנה צמחונית, תוכלו ליהנות ממבחר מנות ומסלט אטריות מלפפונים ואצות.

תפריט קומבינציות הסושי של ניני האצ'י עשיר בצבעיו, בצורתו ובטעמיו. מבחר רולים מיוחדים – רול סלמון אקזוטי – סלמון, אבוקדו ותות שדה, רוקנ'רול – טונה פיקנטית, אבוקדו וטונה צרובה, במבה רול במילוי חמאת בוטנים, רול מלבני של סלמון, טונה ואבוקדו, רול ללא אורז עטוף באבוקדו ובמילוי טונה ואספרגוס.

היקב המדברי הראשון ייקרא מעתה יקב רמת הנגב

שחקן חדש נכנס בימים אלו לזירת היין בישראל עם מיתוגו מחדש של 'יקב קדש ברנע' שייקרא מעתה 'יקב רמת נגב' בשל הכרמים הרבים הפזורים ברחבי הרמה * עם תפוקה של כ 3000 בקבוקים בשנות פעילותו הראשונות מייצר כיום 'יקב רמת נגב' כ- 80 אלף בקבוקים בשנה * "  

 

בשנת 1997 החליטו בני הזוג נירה ואלון צדוק לעשות את הבלתי אפשרי ולהקים כנגד כל הסיכויים יקב במדבר. שמו של היקב היה 'יקב קדש ברנע' והבציר הראשון הניב פרי לכדי 3000 בקבוקים. כיום, עם כרמים ענפים הפזורים ברחבי אזור רמת הנגב' מייצר היקב הייחודי כ- 80 אלף בקבוקים בשנה המשווקים בארץ ובחו"ל.

מייסדי ומקימיי  היקב: נירה ואלון צדוק-אשר, תוך חזון ציוני ורצון עז להפריח את השממה ארזו מזוודות, עזבו את מושב גאולים והתיישבו ב"קסיימה" שבסיני. לאחר פינוי סיני הקימו עם שישה זוגות צעירים נוספים בלב השממה המדברית את מושב, קדש ברנע, יישוב עובדים חקלאי. הזוגות נאבקו על הקמת המושב למרות שכלל לא היו תשתיות וחוו על בשרם את אומנות החקלאות המדברית. כיום, הנגב הינו "אסם התבואה של ישראל" והוא מספק כשישים אחוז מהתוצרת החקלאית בארץ. עם השנים, ובעקבות ניסיונו הרב בחקלאות ובתהליכים מול מנהל מקרקעי ישראל, הקים אלון יישובים נוספים בנגב: כמהין, באר מילכה, עזוז ומרחב עם.

מסעדת מועדון הקצינים - מבית ג'ירף עוברת דירה

מסעדת ג'ירף מועדון הקצינים עוברת דירה בקרוב!

 

המסעדה הפאן אסיאתית עוזבת את רחוב הארבעה לטובת יבנה-מונטיפיורי

 

 

מסעדת ג'ירף מועדון הקצינים,  תעבור בעוד כחודשיים למשכנה החדש בפינת הרחובות יבנה - מונטיפיורי בתל-אביב. בקבוצת ג'ירף מדגישים שבסמוך למסעדה תהיה חניה נוחה לאורחי המסעדה.

 

יעל הר-אבן, מנכ"לית קבוצת ג'ירף: "לאחר 7 שנים מוצלחות ברחוב הארבעה, החלטנו שהגיע הזמן להעביר את מסעדת הדגל שלנו למקום חדש, למרכז הסיטי של תל אביב. מחלוקת רבת שנים עם בעל הבניין בנוגע לבעיות טכניות מהותיות אילצה אותנו  להיפרד מרחוב הארבעה בצער מהול בשמחה והתרגשות לקראת המעבר לסיטי".

 

המסעדה החדשה תשמור על השפה שאהובה על לקוחות ג'ירף ומועדון הקצינים, אך גם תשלב בתפריט מנות חדשות. "מי שאוהב ורגיל למסעדות של קבוצת ג'ירף ברחבי הארץ ולמסעדת הקצינים ברחוב הארבעה, ירגיש במסעדה החדשה מאוד בנוח. האג'נדה והשפה של ג'ירף -  כלומר אוכל פאן אסיאתי במחירים שווים לכל נפש – תישמר באדיקות ובנוסף יהנו הסועדים ממנות חדשות ומחוויה שונה מאשר במסעדות האחרות של הקבוצה", אומרת הר-אבן.

 

פרטים מעודכנים אודות הקונספט, התפריט, המנות החדשות ומועד ההשקה יימסרו בהמשך.

 

תחרות כלי הנשיפה בעיר כפר סבא

תחרות בינלאומית בכלי נשיפה בעיר המוסיקה - כפר סבא יוצאת לדרך!

 

התחרות תתקיים בין התאריכים  1/3.2014- 23/2

 

95 נגנים בגילאי 12 עד 24 יתמודדו בתחרות בינלאומית לכלי נשיפה שתתקיים החודש בכפר סבא. התחרות נערכת כחלק מ"פסטיבל התזמורות הגדול" החוגג 25 שנים בחודש מאי השנה.

בתחרות יקחו חלק בין היתר בני נוער וצעירים מצטיינים תושבי כפר סבא, והשנה הורחבה התחרות גם לנגני סקסופון, בנוסף לחליל, אבוב, קלרינט ובסון.

 

לצד הצעירים המוכשרים של כפר סבא, ישתתפו בתחרות עשרות נגנים מצטיינים תלמידי מיטב הקונסרבטוריונים והאקדמיות למוסיקה בארץ.  הזוכים בתחרויות השונות יקבלו פרסים כספיים בגובה של אלפי שקלים במטרה להעניק הזדמנות לנגנים צעירים להתנסות בנגינה במסגרת תחרות מקצועית ובינלאומית.

 

"העיר כפר סבא חרטה על דגלה לקדם את ילדי העיר לתרבות ולחינוך מוסיקלי במסגרת בתי הספר היסודיים בעיר, כחלק מהחזון של כפר סבא להיות העיר המובילה בישראל בתחום החינוך המוסיקלי והמחול", אומר יהודה בן חמו ראש עיריית כפר סבא.

האיחוד האירופי בביקור בחאן חילו בעיר לוד- המכון הישראלי לארכיאולוגיה

המכון הישראלי לארכיאולוגיה בהמשך לביקור משלחת האיחוד האירופי בפרויקט פארק השלום:

"מקווים שבשבועות הקרובים נקבל בשורות טובות שיאפשרו לנו יחד עם השותפים שלנו,

לממש את החזון של המכון הישראלי לארכיאולוגיה

לפיתוח העיר העתיקה של לוד כאתר תיירות מהשורה הראשונה"

בשבוע האחרון  (19-20.2.2014), המכון הישראלי לארכיאולוגיה בשותפות עם עמותת ג'ינדאס ועיריית לוד , אירחו את משלחת האיחוד האירופי שהגיעה לישראל ובחנה אפשרות לסייע במימון פרויקט פיתוח פארק השלום בלוד כאתר תיירות ברמה בינלאומית ולשיקום השכונות הסובבות את העיר העתיקה, בכפוף לחזון ולתכניות שפותחו על ידי המכון הישראלי לארכיאולוגיה.

ביקור המשלחת נערך בעקבות פנייה שערכו המכון הישראלי לארכיאולוגיה ועמותת ג'ינדאס מלוד לפני מספר חודשים, במסגרתה הגישו בקשה לקבלת תמיכה מהאיחוד האירופי על סך 30 מיליון יורו, לצורך קידום הפרויקט.

תערוכת היין המקצועית sommelier 2014 בפתח השנה

עשור לתערוכת היין "סומלייה"

 

Sommelier 2014, התערוכה המקצועית של ענף היין והמסעדות, חוזרת להיכל התרבות המחודש, ותתקיים בימים שלישי-רביעי, 8-7 בינואר

 

התערוכה שביססה את מעמדה כאירוע היין החשוב והמקצועי ביותר בישראל, תחגוג השנה את חזרתה להיכל  התרבות בסימן התחדשות וחידושים בענף היין והמסעדות בישראל.
בשיתוף פעולה מיוחד בין יוזמי התערוכה, סטודיו בן עמי, ומכון הייצוא יגיעו עיתונאי יין בכירים מחו"ל.

מועד התערוכה נקבע לחודש ינואר שיהפוך לחודש הרשמי בו תתקיים התערוכה גם בשנים הבאות.  ענף היין וענף המסעדות יפתחו את שנת 2014 בסימן התחדשות של תפריטי היין והתמקצעות של צוותי השירות והאירוח. 

תערוכת
Sommelier היא התערוכה הגדולה ביותר מבחינת כמות היקבים המציגים בה, והמקצועית ביותר בשל איכותם של היינות שנפתחים בה. במסגרת התערוכה יוצגו המגמות והחידושים בעולם היין הישראלי, הן מבחינת הייצור המקומי והן מבחינת היבוא.

פרויקט ארכיאולוגי בעיר לוד העתיקה עבר מזהיר עתיד מצליח

"תחת אדמת לוד נחשפת ההיסטוריה במיטבה"

 

הרחק מעין התקשורת והציבור, פועל המכון הישראלי לארכיאולוגיה בשנים האחרונות לחשיפת 'לוד העתיקה' בפארק השלום בעיר, בו מרוכזים האתרים המשקפים הן את עברה של לוד והן את ההווה בה * בחודשים הקרובים ייחנך מתחם החפירות הייחודי ויהפוך למוקד ארכיאולוגי תיירותי  "ערש התרבויות המרכיבות את חברתנו  מצוי תחת רגלינו ובקרוב ייצא לאור"

 

 

 

בימים אלה מנהל המכון הישראלי לארכיאולוגיה בראשות הארכיאולוג ד"ר אלון שביט פרויקט ייחודי בעיר לוד לחשיפת מתחם קדום המצוי במתחם 'פארק השלום'. הפרויקט מיישם גישה חדשה המשלבת פעילות קהילתית חווייתית בשיתוף עם האוכלוסיה היהודית והערבית לחפירות ארכיאולוגיות, לימוד העבר ושימור המורשת לדורות הבאים. ייחודו של המתחם בכך שנמצאים בו בתי תפילה של שלושת הדתות: כנסיית "סנט ג'ורג'" הבנויה על יסודות כנסיה ביזנטית וצלבנית, מסגד "אל עומרי" מהתקופה הממלוכית ובית הכנסת "שער השמיים", כולם פעילים באופן סדיר גם כיום. האפיפיור בנדיקטוס ה-16 עשוי לבקר במקום בעת ביקורו הצפוי בישראל.

אלון שביט : הפרויקט הקהילתי בלוד העתיקה נועד לפתח בלוד אתר תיירות ברמה בין-לאומית. זהו פרויקט יחיד במינו בארץ אשר תוכנן ומנוהל על בסיס עקרונות הארכיאולוגיה הקהילתית. שילוב הקהילה בפרויקט על כל רבדיו נועד להגביר את ההזדהות והאחריות של הקהילה לעתידה ולאיכות חייה

מלון ניר עציון Rezort שבהר הכרמל בפרוייקט מזגנים ירוק וחדשני

חדש - מלון ניר עציון Resort שבהר הכרמל בפרויקט מזגנים ירוק- בשיטה הגיאו-תרמית – מערכת שהותקנה בכ60 קידוחים בעומק של כ90 מטרים באדמה ותפחית פליטת 300 טון גזי חממה ויותר מ50% בעלויות האנרגיה של המלון

 

בימים אלו הסתיימה במלון "ניר עציון Resort", התקנת מערכת חסכון באנרגיה –מערכת שהוגדרה כיעילה ביותר מבחינה אנרגטית, הנקייה ביותר מבחינה סביבתית ולא פחות חשוב- הכדאית ביותר מבחינה כלכלית

המערכת תוביל חיסכון של  40%-75% בצריכת החשמל של המלון ותחסוך 65% מעלויות האנרגיה הנוכחית שלו לחימום וקירור המלון, הבריכה וחימום מי השימוש.

 

יואל רז, מנכ"ל ניר עציון Resort: " כבר לאחר חודש הפעלה אנו רואים בברור חיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה של המלון"."ניר עציון resort" כמלון ירוק הצטרף מזה זמן רב למאבק לשמירה על כדור הארץ ואיכות הסביבה .במסגרת זו אנו מבצעי מס' פעולות התורמות לכך – מחזור נייר , ברזל , בקבוקים הפרדת פסולת , מערכת חסכמים במים ועוד .

פרויקט הדגל הוא התקנת המערכת הגיאו-תרמית .

מסעדת המיטבול חוגגת את ראש השנה האזרחי 2014

מסעדת ה"מיטבול"  חוגגת סילבסטר 2014:

פותחים  את השנה: בספיישלים של בשר,בוצ'ר

למברוסקו או קאוה על חשבון הבית בחצות

 

 

במסעדת ה"מיטבול"  יחגגו את  הסילבסטר ביום שלישי ה -..13 31.12  עד אור הבוקר. בשר משובח, אלכוהול לרוב  והרבה קישוטים והפתעות חגיגיות לכבוד השנה החדשה.

בתפריט הסילבסטר-

 

 

ראשונה- אחת לבחירה

קרפאצ'יו

פטה כבד

כנפיים בצ'ילי \ טקסס סטייל

סלט ישראלי \ כרוב ונבטים

 

עיקריות- שתי מנות לבחירה

פריים ריב על עצם 500 גר

2 שיפודי בארילוצ'ה-נתח קצבים 400 גרם בצ'ימיצ'ורי

סטייק פרגית אסיאתית

 

+ שתי תוספות לבחירה

 

קינוח- אחד לבחירה

עוגת שוקולד חמה- מוגשת עם כדור גלידה

עוגת גבינה מטורפת..

קרם ברולה

 

2 כוסות קאווה \ למברוסקו

 

360 שח לזוג

 

"מראות" דוקו מרתק ועכשווי, הסוקר מהלכים בין הכ"ט בנובמבר הישראלי לפלסטיני- סרטה של הבימאית יעל ערבה.

האם אבו מאזן הוא הבן גוריון של הפלסטינים?

האם חמאס הוא הלח"י של הפלסטינים?

האם מתנחל בת"א ומתנחל בחברון זה לא אותו דבר?

סיפורה של יעל ערבה, שגדלה בבית בו שלוש מחתרות ושלושה חדרים, תחת חינוך ימני של הלח"י ובית"ר, שיצאה למסע שהחל כמסע עיתונאי והפך לאישי, בו מטילה הבימאית ספק ומציפה שאלות רבות בסכסוך הישראלי פלסטיני-בשאלת הקמת המדינות השונות לקראת כ"ט בנובמבר.

הסרט "מראות" שיוקרן בכ"ט בנובמבר בסינמטק ת"א, נע בין ייאוש לתקוה, מנסה לטוות את קווי הדמיון בין הניסיון הפלסטיני לחזור על מהלכים פוליטיים ישראליים. הכרזת מדינה יהודית באופן חד צדדי עם הכרזת האו"ם ב1948. הכרזת אבו מאזן על מדינה פלסטינית באופן חד צדדי ב כ"ט בנובמבר 2011 . התאריך הסימבולי כ"ט בנובמבר ועד לדימיון בדרך אי ההסכמה.

גרינפיס לועידת האקלים של האו"ם : יש להגיע להסכם מחייב להפחתת פליטות גזים עוד לפני שנת 2015

גרינפיס דורש ממנהיגים וממשלות להגיע במהלך ועידת האקלים של האו"ם שנפתחה אתמול בורשה להסכמים מחייבים אשר יכללו:

1.      הסכמה של פורום ה ADP על טיוטה כוללת למבנה של הסכם מחייב – על מנת שניתן יהיה להגיע להסכמה בין מדינות עד לסוף שנת 2014

2.      קבלת התחייבות שאפתנית והוגנת ממדינות כבר בתחילת השיחות ולא בסופן

3.      העברת מענקים לפי מתווה קופנהגן ממדינות מתפתחות למדינות מפותחות והסכמה על סכומים ודרכי העברתן

4.      קבלת הסכמה כוללת בנוגע לצעדים הנדרשים לעצירת ביעור יערות העד ותוכנית להגנת היערות.

אתמול נפתחה בוורשה ועידת האקלים של האו"ם, COP19, הועידה תימשך כשבועיים. בוועידה לוקחים חלק  נציגים מ-195 מדינות כולל ישראל , ואלפי נציגים נוספים של ארגונים אזרחיים, חוקרים, פוליטיקאים ועיתונאים מרחבי העולם. במשך שבועיים ינסו המשלחות לעשות צעד משמעותי נוסף להשגת הסכם מחייב להתמודדות מול שינויי האקלים. הועידה מתקיימת כחודש לאחר פרסום החלק הראשון של דו"ח ה- IPCC. אשר קבע  ששינויי האקלים נגרמים כתוצאה ממעשה ידי אדם.  
 

לקראת הבחירות: מדד מיחזור בערים

בשנת 2011 ארגון "גרינפיס" פירסם את מדד המיחזור של 15 הערים המובילות בארץ, הארגון לחץ על ראשי הערים למחזר יותר ואכן יותר ויותר ערים בישראל התקדמו בצעדי ענק בתחום ובשנת 2013 כמעט כל הערים התחילו תהליכי מחזור שלא היו בעבר או הרחיבו את פרוייקטי המחזור בצורה משמעותית. כ- 71% מהגידול במשקי הבית הממחזרים נבע מכך שהערים הגדולות התחילו השנה בהליך של הפרדת פסולת במקור.

אירוע השקה:מלון ניר עציון resort יוצא לדרך חדשה

מלון" ניר עציון resort " שמורת טבע לעסקים - בהשקה למגזר העסקי בישראל:

ההשקה תערך ביום חמישי 31.10.13 בנוכחות: מנכ"ל משרד התירות מר אמיר הלוי, נשיא התאחדות המלונות מר עמי פדרמן, מנכ"ל התאחדות המלונות מר שמואל צוראל וראש המועצה האזורית חוף הכרמל –עתלית מר כרמל סלע.

 

מלון ניר עציון, שספג שתי שריפות כואבות בשנים האחרונות, משנה את פניו בתום שנה של התחדשות בה שופצו מרכז הכנסים, הלובי וחדר האוכל. לאחר השקעה של חמישה מיליון שקלים יוצא המלון לדרך חדשה עם שם חדש וייעוד חדש בתחום הכנסים והאירועים.

בשנה האחרונה קיימו חברות רבות כנסים במלון וביניהם:המשרד להגנת הסביבה, משרד הפנים, פיקוד העורף, אלביט, חברת חשמל, דואר ישראל, אינטל, ביטוח לאומי,ארגון עזר מציון, שירות בתי הסוהר ועוד.
 

מסעדת המיטבול בראשון לציון חוגגת 9 שנים להיווסדה

מסעדת מיטבול- הדבר האמיתי חוגגת 9 שנים להיווסדה

במהלך חודש נובמבר תפריט מיוחד לרגל חגיגות יום ההולדת.

סטייקים בגדלים ניו יורקים ולקינוח-ניו יורק צ'יז קייק

מסעדת ה"מיטבול"-סטייק האוס אמריקאי המתמחה בבשרים איכותיים והמבורגרים -חוגגת בתפריט חגיגי, מיוחד ומפנק :

מנה ראשונה לבחירה:

סלט ישראלי /סלט כרוב ונבטים/כנפיים בצ'ילי/טקסס סטייל/פטה כבד

2 מנות עיקריות +2 תוספות  לבחירה מבין המנות הבאות:

סטייקT BONE   500 גרם

Grand canyon- המבורגר בקר 500 גרם כשמעליו אסאדו מעושן, ביצת עין וגבינת עמק.

סטייק אנטריקוט 500 גר' על עצם

ולקינוח:

ניו יורק צ'יז קייק, עוגת הגבינה האמריקאית המפורסמת בטעמה המשגע או עוגת שוקולד חמה ומפנקת.

המחיר: 340 שח לזוג

 

מועצת העיתונות הישראלית חוגגת יובל בכנס בינלאומי.

מועצת העיתונות בישראל חוגגת יובל להיווסדה ותארח כנס בינ"ל בסימן: "מי ישמור על כלב השמירה"

 

בכנס ישתתפו נציגים מ-30 מדינות וביניהם יו"ר מועצת העיתונות הבריטית, הלורד האנט. נשיא המדינה, שמעון פרס יישא נאום בערב הפתיחה של הכנס (9.9.13) הכנס ייערך בימים שלישי ורביעי 10-11.9.2013 במלון הילטון בתל-אביב

 

לרגל ציון יובל למועצת העיתונות בישראל, ייערך כנס שמטרתו להעלות על סדר היום הציבורי את חשיבות העיתונות בדמוקרטיה הישראלית לצד האתגרים שמציבה התקשורת החדשה בפני מנגנוני הפיקוח הקיימים עליה. הכנס, בהשתתפות נציגי מועצות העיתונות מעשרות מדינות, נציגי ארגונים בינלאומיים ובהם הארגון לביטחון ושיתוף פעולה באירופה, אונסקו ומועצת אירופה.

אירוע הפתיחה של הכנס יערך ביום שני ה- 9.9.2013, במלון הילטון תל - אביב ובמסגרתו יישא דברים נשיא המדינה, מר שמעון פרס.  בשני ימי הכנס (10-11.9.13) יתקיימו 7 מושבים  בהשתתפות עיתונאים מהארץ ומהעולם, גופים ציבוריים מקומיים ובינלאומיים, נציגי משפט ואקדמיה.

חוגגגים את טו באב במסעדת המיטבול

מסעדת מיטבול- הדבר האמיתי, בארוחה מיוחדת לטו באב.

 מזמינה את האוהבים לסעוד וליהנות מארוחת חג זוגית.

 

מסעדת "מיטבול" הממוקמת באזור התעשייה בראשל"צ, יוצאת בתפריט זוגי ומיוחד לרגל ערב חג האהבה הישראלי, "טו באב". בנוסף יהיה אפשר ליהנות מהמבורגר בצורת לב .

בתפריט הזוגי  :

ראשונות- מנה אחת לבחירה מבין המנות הבאות: צ׳יקן צ׳ילי/ קרפאצ׳יו.  

עיקריות - 2 מנות לבחירה מבין המנות הבאות:

מיטבול 350 בצורת לב ברוטב יין / אנטריקוט 250 גר /  סטייק פרגית אסיאתית .

כמובן שהמנות מוגשות עם תוספת לבחירה

קינוח- אחד לבחירה :  ניו יורק צ׳יז קייק / קרם ברולה / טארט טאטן.

     המחיר - 260 שח לזוג.

נבחרו 50 הלהקות שיופיעו ב 17.07 במסגרת פסטיבל MAD MUSIC

MAD MUSIC 2013

50 להקות אינדי ויוצרי מוסיקה  עצמאית נבחרו להופיע בפסטיבל MAD במסגרת ועידת MAD לשיווק,דיגיטל ומוסיקה של העיתון גלובס ואורנג'. בינהם שרי גבעתי, רומי חנוך ועוד

 רביעי 17.07.13 שעה 19:30 במתחם רחוב לילנבלום תל-אביב

 

פסטיבל MAD MUSIC נותן במה ל50 להקות ומוזיקאים עצמאיים בעשרה מועדונים נבחרים בת"א. - חגיגה של מוסיקת אינדי במיטבה בז׳אנרים שונים בכל מועדון.

 בימים אלו נבחרו 50 אמנים ולהקות מתוך 350 שהגישו מועמדות להשתתפות בפסטיבל, אשר יזכו במענק של 500 ש״ח  וחבילת פרסום וקידום דיגטלי בשווי 25,000 ש״ח מטעם  "גלובס".

לפסטיבל MAD MUSIC יגיעו אורחים מתעשיית המוסיקה הבכירה בחו"ל, אשר יבקרו בהופעות במטרה לבחור את הטובים ביותר בניסיון לקדמם בתעשיית המוסיקה בחו׳ל.

בין הלהקות שיופיעו במועדונים הבאים: אברקסס, צוזאמן, OCD, סנדרה ומילר, ננוצ'קה, ברקפסט קלאב, רדיו EPGB, שסק, רוטשילד 12 ולבונטין 7.

הופעה מיוחדת של ננסי קרין ורדי ב"סלונה ארט בר" 03.07 שעה 2030

הופעה מיוחדת של ננסי קרין ורדי ב"סלונה ארט בר"

Some Kinda Spirit

רביעי  03.07.13 בשעה 20:30

ננסי  קרין ורדי במופע סוחף של מוזיקה, שירה, סיפור  וריקוד

אורן סלע: מעבד ומנהל מוסיקאלי ומנגן בפסנתר

אדם מדר: גיטרה, כינור, מנדולינה, חצוצרה

ענבייה בן שליח:  בשירה ובסיפור

וננסי קרין ורדי בשירה וסיפור

מוזיקת גוספל, ג'ז, ראגטיים, בלוז בשירה סיפור וריקוד

המופע  Some Kinda Spirit הוא פסיפס מרתק בין יוצאי קהילות ארה"ב,  והצברים העבריים מדימונה

המופע  מתחקה אחר שורשיה של המוסיקה האפרו- אמריקאית, החל בשורשיה באפריקה וכלה בג'אז המוקדם של הארלם ניו יורק.

ננסי ורדי, זמרת, שחקנית, פזמונאית ומפיקה, מכירה היטב את הבמות בישראל ובחו"ל. החל מהשתתפותה ב"הוצאה להורג" של חנוך לוין ועד מופע יחיד שהעלתה בפסטיבל הנשים בחולון. בשנת 2006 היתה שנת שינוי עבור ננסי. בימאית אמריקאית שעבדה עמה, הפנתה אותה למוסיקת נשמה.

אחדות הגורל שנבעה מהשירים הללו הרטיטו מיתרים בליבה. משיכתה הטבעית לקהילתיות השחורה התעוררה. היא נזכרה באומנת השחורה שהיתה מזמזמת לה בילדותה בבולטימור והיא נשבתה.

פסטיבל MAD של העיתון "גלובס" ואורנג' יום רביעי 17.07.13

MAD MUSIC 2013

פסטיבל מוסיקת אינדי ויוצרי מוסיקה עצמאית, במסגרת ועידת MAD לשווק,דיגיטל ומוסיקה של העיתון גלובס ואורנג'.  רביעי 17.07.13 שעה 19:30 במתחם רחוב לילנבלום תל-אביב

 

פסטיבל MAD MUSIC נותן במה ל50 להקות במועדונים נבחרים בת"א. - חגיגה של מוסיקת אינדי ויוצרי מוסיקה עצמאית. בימים אלו מגישים כ-350 יוצרים ולהקות, מועמדות להשתתפות בפסטיבל, מתוכם ייבחרו רק  50 אשר יזכו במענק של 500 שקלים וחבילת פרסום וקידום דיגטלי בשווי 25,000 שקלים מטעם  "גלובס".

לפסטיבל MAD MUSIC  יגיעו אורחים מתעשיית המוסיקה הבכירה בחו"ל, אשר יבקרו בהופעות במטרה

לבחור את הטובים ביותר בניסיון לקדמם בתעשיית המוסיקה בחו׳ל.

 תקופת ההרשמה של הלהקות לפסטיבל עד לתאריך 19.06.13

חגיגות יום העצמאות האמריקאי ב"מיטבול" יום חמישי 04.07.13

 

 

"מיטבול"  בתפריט מיוחד לקראת ה- 4 ביולי- יום העצמאות האמריקאי

בין העיקריות: המבורגר Grand Canyon , T Bone , Prime Rib

 

מנה ראשונה לבחירה:

סלט קיסר או  כנפיים טקסס סטייל.

עיקרית:

2 מנות עיקריות +2 תוספות  לבחירה מבין המנות הבאות:

T BONE  550גר'\ פריים ריב 550 גר' על העצם- מנתחים מובחרים

Grand canyon- המבורגר בקר 500גר' כשמעליו אסאדו מעושן, ביצת עין וגבינת צ'דר אמריקאית.

לקינוח:

ניו יורק צ'יז קייק, עוגת הגבינה האמריקאית המפורסמת בטעמה המשגע.

המחיר- 340 שח לזוג

 

מלון ניר עציון Resort בהתחדשות ומיתוג מחדש

ניר עציון resort שבהר הכרמל בהתחדשות ומיתוג מחדש מציג :

אירוח כנסים, ישיבות וימי חברה בימות השבוע, בלב שמורת טבע אל מול הכרמל מאחד וחוף הים מאידך. סה"כ השקעה: 5 מיליון שקלים.

 

על הר הכרמל, כ-234 מטרים מעל פני הים בתוך פנינת טבע שוכן  ניר עציון resort- שמורת טבע לכנסים ואירועים עסקיים. ניר עציון resort ידוע באירוח המשלב שפע מחשבה והתרוממות רוח המעניק חווית אירוח מרגשת וקסומה בלב הטבע. המלון המתחדש נמצא במרחק אופטימלי של כ- 15 דקות נסיעה מחיפה וכ-55 דקות נסיעה מתל אביב המאפשר ליהנות מחוויית השקט והניתוק המבוקשים בסדנאות, ימי עיון ואירועי חברה

במלון, מרכז כנסים ובו 8 אולמות המתאימים לקבוצות דיון וישיבות של 10 משתתפים ועד לכנסים של 350 משתתפים. כל האולמות ממוזגים, נוחים ומצוידים בציוד אור קולי מתקדם, מערכת הגברה חדישה ועזרים נוספים בהתאם לדרישות הכנס.

 

דיאטה קלאב- בקבוצות תמיכה בכל הארץ

 

"דיאטה קלאב"  דרך חיים לכל החיים

קבוצות הרזיה  בפרישה ארצית  לירידה  ושמירה על המשקל

 

 

חברת דיאטה קלאב, הינה חברת לקבוצות להרזיה  ופועלת בישראל כבר 25 שנה.

לדיאטה קלאב 110 קבוצות הפועלות ברחבי הארץ מנהרייה ועד אילת  בכל קבוצה  בין 15-30 משתתפים.

המדריכות בדיאטה קלאב הן נשים אשר בעצמן עברו תהליך של הרזיה בחברת "דיאטה קלאב". הן היו משתתפות בדיאטה קלאב אשר  הצליחו לרדת ולהגיע למשקל הרצוי. הוותיקות ביניהן שומרות על המשקל הרצוי מזה 20 שנה ויותר. לאחר הירידה במשקל, הן בחרו לעזור לאנשים להגיע למשקל היעד שלהם. ב"דיאטה קלאב" מאמינים בכוחה של הקבוצה, להעניק תמיכה בהתמודדות עם עודף משקל, והאפשרות לחלוק חוויות ותחושות עם אנשים השותפים להתמודדות.

שיטת ההרזיה מאוד מובנית ברורה וידידותית, תוכנית אכילה המבוססת על שש  ארוחות ביום, מכל קבוצות המזון,

אשכול הזהב 2013 טקס הכרזת הזוכים

אשכול הזהב 2013
זו השנה ה-11 ברציפות בה מתקיימת התחרות השנתית ליינות ישראל,
השנה טקס הכרזת הזוכים יתקיים במסגרת תערוכת
2013CULINARY  
3 ביוני, מרכז הכנסים דן פנורמה ת"א

מסעדת המיטבול מתחדשת בתפריט קייצי מרענן ודל קלוריות

מסעדת המיטבול- הדבר האמיתי מציגה:

תפריט - בריאות דל קלוריות ומגוון

סלטי בריאות, צ'יקן סנדוויץ , מדליוני פילה

 

 

מסעדת ה"מיטבול" הממוקמת באזור התעשייה בראשל"צ, יוצאת  לכבוד הקיץ בתפריט דל קלוריות: אוכל טעים, משביע.  התפריט עשיר ומאפשר לקהל הלקוחות אשר רוצה לאכול ארוחה קלה יותר לעיכול, משביעה כתפריט צהריים, או ארוחת ערב.

 

המנות מגוונות : סלט בריאות  עוף (חסה ,עגבנייה, מלפפון ,בצל סגול ,גזר, פלפל צהוב וחזה עוף בגריל) 53 ₪

רצועות פילה עוף על הגריל מוגש עם ירקות קלויים 63 ₪

ציקן סנדוויץ' (חזה עוף על הגריל בלחמנייה מקמח מלא 51 ₪

מיט בול לייט (250 גר המבורגר דל שומן בלחמנייה מקמח מלא) 55 ₪

דג מאודה בתנור ברוטב עגבניות קלויות מוגש עם תפו"א אפוי 92 ₪

מדליוני פילה בקר מוגש עם ירקות קלויים ותפו"א אפוי 135 ₪

לחמנייה מקמח מלא 2 ₪

ולקינוח סורבה 25 ₪

פסטיבל "בשביל היין 2013" ביקב דלתון

האירוע המרכזי במסגרת הפסטיבל ייערך ביום שישי ה10.5.13:

יריד אומנויות של אוכלוסיות מוגבלות, ארוחת טעימות גלילית של השף אבירם זייד בשילוב יינות יקב דלתון וקבלת שבת מוזיקלית

מבצע אביב בדיאטה קלאב: "לא ירדת - לא שילמת"

בחודשים אפריל-מאי 2013

"דיאטה קלאב"  דרך חיים לכל החיים

 

חברת דיאטה קלאב, חוגגת ומציינת השנה 25 שנות פעילות מצליחה בישראל.לדיאטה קלאב 110 קבוצות הפועלות ברחבי הארץ מנהרייה ועד אילת  בכל קבוצה  בין 15-30 משתתפים.

היתרון של "דיאטה קלאב" והכוח המניע שלה בא לידי ביטוי בקבוצה, המוטו הוא: שיתוף, הבנה,חיבוק, שותפות, חלוקה בנטל ובכוח הנפשי, לדבר על הקשיים אבל לא על אוכל או מתכונים. דיאטה קלאב קוראת למשתתפים לקבל כוח מהקבוצה, יש מקום שהמשתתפים יוכלו לדבר ולספר על הקשיים ולקבל תמיכה והבנה מאנשים שחוו ומתמודדים כמוהם.  השיחה היא על שינוי התנהגותי במגוון  טכניקות ייחודיות אשר פותחו על ידי הצוות של "דיאטה קלאב".

 

חגיגת עצמאות ישראלית ומכירת בשרים למנגל במיטבול

לראשונה במיטבול, חגיגה בערב יום העצמאות עם הצדעה ליינות ישראלים ונתח בשר בוצ'ר במידות אקסטרה לארג' של קילו או שני קילו, שיפודי פרגית וקבב טלה לרכישה למנגל

"דו שיח" תערוכת צילומים חדשה של ליאור זיו ז"ל בשיח עם ציוריה של אימו, מימי זיו

תערוכת צילומים חדשה של ליאור זיו ז"ל בשיח עם ציוריה של מימי,אימו: "דו-שיח"

  בשעה 20:009.4.2013 ה-    פתיחת התערוכה ביום שלישי

במעמד ראש עיריית חולון מר מוטי ששון

 

 

ליאור זיו נפל בגיל 19 וחצי באפריל 2003 ברפיח במהלך תיעוד פעילות מבצעית בעזה כצלם דובר צה"ל. כדי להנציח את זכרו, פנה אביו דוד זיו ליקב קדש ברנע, במטרה ליצור יין על שמו.

ליאור אהב מאוד את ארץ ישראל ערכיה ונופיה. לדברי אביו יקב "קדש ברנע ", היה הבחירה הטבעית עבור ליאור כיון שהוא מייצג אופי מדברי וציוני ומתחבר היטב לערכים שהיו לליאור לאהבתו לארץ ישראל ולאהבת החיים הטובים שלו.

כתובת האתר לזכרו- www.liorziv.co.il

 


 

פיתוח ישראלי פורץ דרך בתחום בטיחות ילדים סביבתית וניקיון הבית-GreenVish חומרי ניקוי לבית יעילים ובלתי רעילים לחלוטין

GreenVish  הינה חברה ישראלית שנוסדה באפריל 2011 על ידי גב' שני מיכל, ד"ר יצחק נגו ומר אבי קרעין על מנת לפתח מוצרי ניקוי ביתיים אקולוגיים שאינם רעילים לחלוטין לבני אדם וחיות בית, יעילים וברי קיימא.

שתי הופעות מיוחדות של ננסי קרין ורדי Some Kinda Spirit בתל-אביב

ביום חמישי 21.03.2013 וביום רביעי (חו"המ פסח)27.03.13  בשעה 20:30

ביום חמישי בתאריך: 21.03.13  באולם Lili&Bloom  ברחוב  לילנבלום 13  בתל אביב

ביום רביעי בתאריך:  27.03.13  באולם פליציה בלומנטל, ברחוב ביאליק 26 תל-אביב. 

מסיבת הזוכים הגדולה של BEST VALUE 2013 במוצ"ש, 23 במרץ ב"שישקו"
במוצ"ש ה-23 במרץ, יומיים לפני חג הפסח, תיערך מסיבת יין ב'שישקו' (רחבת בית כנסת הגדול) בה ניתן יהיה לטעום את היינות שזכו במקום הראשון בתחרות BEST VALUE   2013.
תוצאות תחרות BEST VALUE 2013
BEST VALUE היא תחרות יין שנתית המדגישה  את נושא התמורה למחיר ובוחרת את היינות הישראליים הטובים ביותר עד מחיר של 79 ₪.

זו השנה החמישית ברציפות שאתר Sommelier.co.il מקיים את התחרות, שבאופן מסורתי נערכת לקראת חג הפסח - המועד בו מכירות היין בשיאן.

אתר "ערך מוסף"- מתנות לחג עם "ערך מוסף" מעמותות וארגונים חברתיים וסביבתיים

מתי קנית שוקולד שעוזר לילדים בסיכון? רוצה לקנות בקבוק יין ולתרום לקהילה? הרגשת פעם איך זה לקבל חולצה שעוזרת לקדם נשים במצוקה? באתר "ערך מוסף" של בנק מזרחי-טפחות, תוכלו למצוא מגוון רעיונות למתנות לחג המסופקות על ידי עמותות וארגונים ובכך לסייע לאוכלוסיות נזקקות ולקידום מטרות חברתיות וסביבתיות.

www.erech-musaf.com

BEST VALUE 2013 תחרות יין שנתית שבודקת מהם היינות שמעניקים את התמורה הטובה ביותר למחיר!
אתר היין המקצועיSommelier.co.il   מקיים זו השנה החמישית ברציפות את תחרות  BEST VALUE,  תחרות יין שנתית הנערכת לקראת חג הפסח ומדגישה את נושא התמורה למחיר, ובודקת מהם היינות הישראליים  הטובים ביותר עד מחיר של 79 ₪.

"יין ליאור" מיקב הבוטיק "קדש ברנע" ע"ש ליאור זיו

1000 בקבוקים בלבד  מבציר  2010  בלנד קברנה מרלו

ייצאו למכירה במלאת 10- שנים לנפילתו של הצלם ליאור  זיו 

 

ליאור זיו נפל בגיל 19 וחצי באפריל 2003  ברפיח במהלך  תיעוד פעילות מבצעית בעזה כצלם דובר צה"ל. כדי להנציח את זכרו, פנה אביו דוד זיו ליקב קדש ברנע, במטרה ליצור יין על שמו.

ליאור אהב מאוד את ארץ ישראל ערכיה ונופיה.  לדברי אביו יקב "קדש ברנע ", היה הבחירה הטבעית עבור ליאור כיון שהוא מייצג אופי מדברי וציוני ומתחבר היטב  לערכים שהיו לליאור לאהבתו לארץ ישראל ולאהבת החיים הטובים שלו.

 כתובת האתר לזכרו-     www.liorziv.co.il

יין,אטרקציות ונופים מרהיבים-חול המועד פסח 2013 ביקב "דלתון"

מסלול טיולים קסום למבקרים!

טעימות יין אביביות : "רוזה 2012 ", "מוסקאטו  2012" ויינות חדשים ונוספים ממבחר יינות היקב.
 

יין החודש ב"וינו סיגאר" יינות "ברבדו" שיראז 2010,קברנה 2010 ומרלו 2010.

חנות היין, הסיגרים והשוקולדים המקצועית "וינו סיגאר" מעניקה בכל חודש מקום של כבוד למותגי אלכוהול מובילים ומיוחדים. חודש מרץ  יוקדש כולו ליינות יקב "ברבדו" קברנה  2010, מרלו  2010 ושיראז 2011 . ולסוגי ויסקי  ואלכוהולים יפניים, כאשר בימי שישי במהלך כל החודש יתקיימו טעימות חופשיות של יינות "ברבדו ", קברנה מרלו  2010 שיראז 2011. .מלווים בשירה ונגינה החל מהשעה 12:00 ועד אחרון הלקוחות.

"דיאטה קלאב" דרך חיים לכל החיים בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם מכשיר RMR המסייע לירידה במשקל

חברת דיאטה קלאב, חוגגת ומציינת השנה 25 שנות פעילות מצליחה בישראל.לדיאטה קלאב 110 קבוצות הפועלות ברחבי הארץ מנהריה ועד אילת  בכל קבוצה  בין 15-30 משתתפים.

היתרון של "דיאטה קלאב" והכוח המניע שלה בא לידי ביטוי בקבוצה, המוטו הוא: שיתוף, הבנה, חלוקה בנטל ובכוח הנפשי, לדבר על הקשיים אבל לא על אוכל או מתכונים. דיאטה קלאב קוראת למשתתפים לקבל כוח מהקבוצה, יש מקום שהמשתתפים יוכלו לדבר ולספר על הקשיים ולקבל תמיכה והבנה מאנשים שחוו ומתמודדים כמוהם.  השיחה היא על שינוי התנהגותי במגוון  טכניקות ייחודיות אשר פותחו על ידי הצוות של "דיאטה קלאב".

כנס יסמין 2013 לקידום נשים בעלות עסקים נחתם בהצלחה עמותת יסמין הוכרזה כעצמאית

היום התקיים כנס "יסמין" 2013 לקידום נשים בעלות עסקים

במעמד נציגים של עשרות  חברות מובילות במשק

 

 

היום, שלישי, התקיים  כנס יסמין" השנתי ה-12, לקידום עסקים קטנים בבעלות נשים יהודיות וערביות, שנערך בשיתוף עם קבוצת שטראוס ובתמיכת קרן קונרד אדנאואר, קבוצת זאפ ובנק הפועלים.
הכנס הינו האירוע השנתי של עמותת יסמין במסגרתו מתכנסים נציגי המגזר העסקי, הציבורי והחברתי, גופי מימון וחברות “יסמין” - נשים יהודיות וערביות. את הכנס פתחה  הגב' עופרה שטראוס יו"ר קבוצת שטראוס ונשיאת עמותת יסמין. אורחת הכבוד היא  Elizabeth A. Vazquez, אליזבת וסקז , מנכ"לית ומייסדת משותפת של WEConnect International, המשמשת גם כיועצת של ביל קלינטון לענייני נשים במסגרת הקרן שהקים. כמו כן בכנס השתתפה לילך אשר-טופילסקי , מנהלתהחטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים שהציגה את האתגרים המרכזיים של עסקים קטנים ומה הם הכלים להתמודד

יקב דלתון בפרוייקט למען הקהילה "בשביל האופניים" בגליל

 

יקב דלתון בשיתוף פעולה ספורטיבי עם עמותת "בשביל האופניים"

יקב דלתון ממשיך לממש את חזונו  להיות חלק מהקהילה

 

 

יקב "דלתון"  המשלב בחזונו הלכה למעשה את נושא התרומה לקהילה, בחר השנה להיות שותף לפעילות   עמותת "בשביל האופניים בגליל".

עמותת "בשביל האופניים בגליל" מפתחת בקהילה את ענף האופניים לילדים אשר  אין באפשרותם  להתנסות בענף האופניים בעצמם. לשם כך העמותה הקימה מועדונים בית ספריים בהם משתתפים 55 ילדים מרחבי מרום הגליל. בנוסף יש עוד 15 ילדים ב"אלוני הבשן" ובקרוב יצטרף  גם בית הספר ברנקו וייס למסגרת. כך שמספר הילדים אשר מתנסים ולוקחים חלק בספורט האופניים בגליל מגיע למספר של 100 ילדים. יקב דלתון עוזר לעמותת "בשביל האופניים בגליל" לקיים את הפעילות על ידי רכישת ציוד, וסבסוד האימון לילדים.

בתחרות  האופניים האחרונה שהתקיימה בהרצליה. הצליחה העמותה בעזרת שיתוף הפעולה עם  יקב דלתון להביא את הקבוצה הגדולה ביותר לתחרות הראשונה אשר חזרה, עם הישגים מאוד מרשימים.

היכונו לכנס נשות העסקים יסמין 2013 התאריך 19.02.

 

כנס "יסמין" 2013 לקידום בעלות עסקים ייערך השנה בסימן:

"כוחם של עסקים בבעלות נשים כספקים"

כיצד רותמים חברות גדולות לרכוש מוצרים ושירותים מעסקים בבעלות נשים

 

יום שלישי, 19 בפברואר 2013   9.30-16:00- כפר המכבייה, רמת גן

 

כנס יסמין" השנתי ה-12, לקידום עסקים קטנים בבעלות נשים יהודיות וערביות, הינו האירוע השנתי של הארגון, במסגרתו מתכנסים נציגי המגזר העסקי, הציבורי והחברתי, גופי מימון וחברות “יסמין” - נשים יהודיות וערביות.

 

השנה יעסוק הכנס בסוגית הגיוון בשרשרת האספקה של עסקים גדולים ובכוחם של עסקים בבעלות נשים כספקים. אורחת הכבוד המרכזית בכנס היא הגב' Elizabeth A. Vazquez, מייסדת שותפה ומנכ"לית הארגון הגלובלי International  WEConnect, הארגון מסייע לנשים בעלות עסקים להצליח על ידי חיבור עסקים בבעלות נשים לשרשרות אספקה של עסקים גדולים. כמו כן, מסייע לחברות עסקיות להטמיע תהליכי גיוון בשרשרת האספקה שלהן. רשת העמיתים של הארגון מייצגת יותר מ-700 מיליארד דולר בכוח קנייה שנתי וכוללת חברות כמו HP, IBM, סיסקו, פייזר, מוטורולה, אפל, ארנסט אנד יאנג, גולדמן סאקס, קוקה קולה ועוד.

גב' וסקז הנה יזמית חברתית סדרתית ומובילה עולמית בתחום הטמעת תהליכי גיוון והכלה בקרב ספקים. בכנס, תציג וסקז מודלים ליצירת גיוון והכלה בשרשרת האספקה כיתרון תחרותי לעסקים.

 

דיאטה קלאב מציינת 25 שנים ומזמינה אתכם להתנסות בחידושים בתחום

 

"דיאטה קלאב"  דרך חיים לכל החיים

 

בשיתוף פעולה ראשון מסוגו  עם מכשיר RMR  המסייע לירידה במשקל

 

חברת דיאטה קלאב, חוגגת ומציינת השנה 25 שנות פעילות מצליחה בישראל.לדיאטה קלאב 110 קבוצות הפועלות ברחבי הארץ מנהריה ועד אילת  בכל קבוצה  בין 15-30 משתתפים.

היתרון של "דיאטה קלאב" והכוח המניע שלה בא לידי ביטוי בקבוצה, המוטו הוא: שיתוף, הבנה, חלוקה בנטל ובכוח הנפשי, לדבר על הקשיים אבל לא על אוכל או מתכונים. דיאטה קלאב קוראת למשתתפים לקבל כוח מהקבוצה, יש מקום שהמשתתפים יוכלו לדבר ולספר על הקשיים ולקבל תמיכה והבנה מאנשים שחוו ומתמודדים כמוהם.  השיחה היא על שינוי התנהגותי במגוון  טכניקות ייחודיות אשר פותחו על ידי הצוות של "דיאטה קלאב".

 

תערוכת הבירה של ישראל חוזרת להיכל נוקיה בפעם השלישית!

מבשלות הבוטיק הישראליות, יבואני הבירה ומותגי הפרימיום מכל העולם,
באירוע הבירה הגדול של השנה – 9-8 בינואר 2013BEERS 2013  תערוכת הבירה של ישראל –  הינה האירוע השנתי הגדול והמרכזי של ענף הבירה,
שמרכז אליו את כל מקצועני וחובבי הבירה תחת קורת היכל נוקיה בת"א.
 


במסגרת התערוכה יוצגו מותגי בירה רבים ומגוונים מכל העולם לצד בירות בוטיק מקומיות כחול לבן, בניהן בירות של מבשלות שעושות את צעדיהן הראשונים ולהן זו הופעה ראשונה. למעלה מ-200 סוגי בירה שונים ימזגו במהלך שני ימי התערוכה לאלפי המבקרים חובבי הבירה.


אופנת זארה נכנעת ללחץ הציבורי ומתחייבת להפסיק לייצר אופנה רעילה

בהמשך לדו"ח ניקוי רעלים "אופנה מהירה ומרעילה" של תנועת גרינפיס: אופנת זארה נכנעת ללחץ הציבורי

ומתחייבת להפסיק לייצר אופנה רעילה

 

רשת האופנה הגדולה בעולם, זארה,  התחייבה היום לנקות לחלוטין מרעלים את שרשרת האספקה של החברה ואת הבגדים שהחברה מייצרת עד שנת 2020. ההצהרה הזאת היא תוצר של לחץ ציבורי שהתחיל כתגובה לקמפיין העולמי- "ניקוי הרעלים מהאופנה"- של ארגון גרינפיס. כחלק מההתחייבות פורצת הדרך, זארה תתחיל לדרוש מ-20 ספקים שלה לחשוף את המידע על הזיהום שהם יוצרים עד מרץ 2013, על מנת לתת לאנשים החיים בקרבת המפעלים מידע על שחרור של רעלים שהם מסוכנים לסביבה ולמקורות המים שלהם.

אחריות תאגידית בישראל- ספרו החדש של עברי ורבין מנכ"ל גודויז'ן

עברי ורבין, מנכ"ל GOODVISION, בספר על "אחריות תאגידית" בישראל: "כך יכול ניהול עסקי אחראי לתרום לצמיחה עסקית וגם לחברה ולסביבה" ספר ייחודי וראשון מסוגו בארץ, בהתייחסותו למציאות הישראלית.

 

עברי ורבין: "המחאה החברתית גרמה לארגונים עסקיים ולתאגידי הענק לערוך חשבון נפש ביחסים שלהם עם הציבור"

 

ישראל בסוף שנת 2012, שנה לאחר המחאה החברתית ושלושה חודשים לפני בחירות, זהו זמן טוב מתמיד לדון במציאות המורכבת של החברה והכלכלה בישראל בהקשר של המגזר העסקי.הספר מקנה למנהלים כלים ליצור תרבות ניהולית-עסקית שבה אין סתירה בין רווחים כלכליים לבין תרומה לחברה ולסביבה, תוך התנהלות הוגנת ושקופה.

דו"ח גרינפיס 2012 חושף חומרים מסרטנים במותגי האופנה

 

"אופנה מהירה" ומסוכנת

דו"ח גרינפיס 2012 חושף חומרים מסרטנים במותגי האופנה

ארגון גרינפיס חושף היום - 20 לנובמבר דו"ח שמוכיח כי חברות "האופנה המהירה" מוכרות בגדים שמכילים חומרים כימיים מסוכנים, שהופכים לחומרים שפוגעים בהורמונים ולחומרים מסרטנים, כאשר הם משתחררים לסביבה. המחקר של גרינפיס מצא כימיקלים מסוכנים בבגדים שמקורם ב-20 מותגי אופנה מובילים, כשנמצא שזארה מייצרת בגדים שמכילים גם כימיקלים מסרטנים וגם כימיקלים שעלולים להוביל לפגיעה הורמונאלית.

   

141 פרטי לבוש  שונים שנרכשו בחודש אפריל 2012 ב-27 מדינות בעולם אצל מפיצים מורשים של המותגים, בניהן ישראל, עברו בדיקת רעלים ונמצאים בדו"ח של גרינפיס. פרטי לבוש אלו יוצרו ב-18 מדינות שונות לפחות, רובן בחצי הדרומי של כדור הארץ, וזאת על פי מידע שנאסף מתוויות הבגדים. תוצאות הדו"ח חושפת את הקשר בין מפעלי יצור של בגדים שמשתמשים בכימיקלים מסוכנים, להימצאות של הכימיקלים האלה במוצרים של החברות ובמים שאנו שותים. פריטי הלבוש שנבדקו כללו ג'ינסים, מכנסיים, חולצות טישרט, שמלות ותחתונים שעוצבו לגברים נשים וילדים, ועשויים גם מבדים מלאכותיים וגם מבדים טבעיים. מהדו"ח מתברר שכימיקלים מסוכנים הוכנסו בצורה מכוונת למוצר, או חדרו למוצר כשאריות של תהליך הייצור.

יין בוזולה ופלטת גבינות בחגיגות הבוז'ולה של אנאבל'ס 14.11.12

  Annabel's -  ביין בוזולה מיקב ג'וזף דרוהין מאזור בורגון בצרפת

חגיגות הבוז'ולה  2012  במסעדת "אנאבל'ס"  יצויינו בליל רביעי: 14.11.12

בשעה 19:00

 

            
ב  Anabel'sבחרו השנה להביא את יינות הבוזולה  מהיקב של ג'וזף דרוהין הממוקם בעיר בון במרכז בורגון והינו אחד מהיקבים הותיקים והגדולים של האזור. יינות דרוהין נשתים בצרפת וברחבי העולם מאז 1880. ליקב היוקרתי חלקות נבחרות באזור בוז'ולה, הנמצא בחלקו הדרומי של אזור היין בורגון. היין נעשה על טהרת ענבי 'גמאיי נואר' - אך ורק מחלקות בדרגת האיכות: בוז'ולה וילאז'.

הבוז'ולה במסעדת המיטבול תפריט בוצ'ר ו2 כוסות יין במתנה 14.11

מסעדת ה"מיטבול"  תציין את חגיגות הבוז'ולה  2012 ביום רביעי: 14.11.12

 בתפריט בוצ'ר  ומתנה לסועדים בהזמנת בוצ'ר במשקל קילו

שתי  כוסות  יין קוט דה רון מצרפת.

 

 

      במסעדת המיטבול יחגגו את חגיגות הבוזולה  עם יין קוט דה רון טרה ויטיס, מצרפת.  היין הינו  מאזור עמק

       הרון.  של יקב  אסטזארג, זן היין הוא סירה וצבעו אדום עשיר. היין  משתלב מצוין עם מנת הבוצ'ר המיוחדת  

       של ה"מיטבול", ולכבוד הבוזולה, כל מי שמזמין בוצ'ר במשקל של קילו  יקבל שתי  כוסות  יין  מסוג קוט דה

       רון.

 

מסעדת "מיטבול" הממוקמת באזור התעשייה בראשל"צ, מציגה את מנת הבוצ'ר החורפית  הייחודית שלה:

לכבוד החורף- החליטו במסעדת מיטבול  לאפשר לאוהבי הבשר, קרניבורים רציניים לאכול  במנות גדולות.

הבוצ'ר הינו נתח פרימיום , של קילו ומעלה של  סינטה, פילה או אנטריקוט.במסעדת המיטבול מגישים אותו  על עגלת קצבים והפריסה נעשית לעיני הקהל.ארוחת בוצ'ר מאפשרת למספר אנשים להנות  בצוותא מיין טוב ואווירה מהנה, ארוחה מושלמת בחברותא (ובקונספט השרינג).

מפגש נדיר בין איינגאר יוגה -טיפולית לבין בתי החולים איכילוב ושיבא בישראל

ד"ר ראג'וי מהטה, דוקטור לביולוגיה ומאסטרית בנושא יוגה טיפולית בשיטת איינגאר יוגה, תגיע השבוע 20.10 לישראל על מנת להיפגש עם רופאים ולהרצות להם על הערך הרב של איינגאר יוגה בריפוי, בתמיכה והחלמה לצד הרפואה הקונבנציונאלית.

 

בקורה של ד"ר מהטה מתקיים ביוזמת עמותת איינגאר יוגה ישראל.  שתי רופאות בכירות: דר רויטל קריב מומחית גסטרו במרכז הרפואי איכילוב, ודר דורית גמוס העומדת בראש מחלקת רפואה משלימה בבית החולים שיבא, יצרו את הקשרים בשני בתי החולים ותיאמו את המפגשים עם הסגל הרפואי. בנוסף להרצאות תעביר דר מהטה סדנאות מעשיות, לחולי פרקינסון ולפיזיותרפיסטים מבית החולים השיקומי בתל השומר.

בהרצאותיה תציג ד"ר רג'ווי מהטה תוצאות של מחקרים רפואיים מרחבי העולם, יינתן הסבר מהי יוגה טיפולית בשיטת איינגאר ויודגם כיצד ניתן לתרום לשיפור והחלמה על ידי תרגול מותאם לסוגי מחלה שונים. מטרת הביקור היא להפנות את תשומת הלב של חוקרים ורופאים לתועלת הרפואית והטיפולית של איינגאר יוגה ולעודד פעילות מחקרית לביסוסה המדעי.

מפגשיה של ראג'ו  יעסקו ב:

מסעדת המיטבול בראשל"צ חוגגת החודש 8 שנים

מסעדת מיטבול- הדבר האמיתי, חוגגת 8 שנים בשבוע שבין ה 21.10 -25.10.12 ביום חמישי 25.10 חגיגה אמיתית -ערב יינות וקוקטיילים, DJ לאוירה הטובה מבחר מנות ראשונות קטנות ובוצ'רים גדולים

 

"מיטבול"-סטייק האוס אמריקאי המתמחה בהמבורגרים ובשרים תוך הקפדה על בשר איכותי

תציין את יום הולדתה ה-8 בין התאריכים ה21 לאוקטובר עד ה 25 לאוקטובר בימים ראשון עד חמישי  בתפריט כל ערב, ערב בשר ויין. כל המזמין מתפריט הבוצ'ר יקבל בקבוק יין מתנה

ביום חמישי  25.10 ייערך ערב יינות וקוקטיילים, DJ  שינעים עם מוסיקה טובה ומבחר גדול של מנות ראשונות קטנות ובוצ'רים גדולים.

מיטבול בתפריט עסקיות בוצ'ר חדש

מסעדת מיטבול- הדבר האמיתי

יוצאת עם תפריט בוצ'ר עסקיות חדש החל מהיום

 

 

מסעדת "מיטבול" הממוקמת באזור התעשייה בראשל"צ, מציגה את תפריט העסקיות המשתלם שלה עם מנות מיוחדות שניתן למצוא רק ב"מיטבול". תפריט עסקיות צהריים המוגש מהשעה 12:00 ועד השעה 18:00 בימים א'-ו' ותפריט עסקיות לילה "מיטבול לילה" המוגש כל יום החל מ-23:00.

ט"ו באב ביקב דלתון עם יין הקינוח אנה, שישי בבוקר 10-15

רוקמים אהבה: אירוע טעימה מיוחד ליין הקינוח - אנה, ביקב דלתון

שישי ,בוקר ט"ו באב 03.08,נחגוג את יום  האהבה עם גבינות  יין ומה שבינהם

האירוע ילווה בגבינות צאן ברקנית , שיותאמו  במיוחד ליין האנה ומוסיקה ייחודית.

יין הקינוח אנה, יוצא זו הפעם הראשונה לכבוד יום הולדתה של אן הרוני . לאחר שהקדיש יקב "דלתון" יין למתי הרוני מייסד היקב, לרגל יום הולדתו ה-70. הגיע תורה של האישה שלצידו,. זוהי מהדורה ראשונה של היין אשר מיושן בשיטת ה"סולרה" המקובלת ליישון יינות מחוזקים בעולם. בשיטה זו כל יין מכיל יינות מכל שנות הבציר מאז הוחל בייצורו. המהדורה הראשונה מכילה יינות מארבע שנות בציר החל משנת 2006.

עלמה SMV 2009 של יקב דלתון זכה במדליית זהב בתחרות "אשכול הזהב" 2012 המציינת בשנה זו 10 שנים

בתחרות אשכול הזהב 2012, שהתקיימה אתמול (שני) במלון דן פנורמה ת"א זכה יין עלמה SMV 2009 במדליית זהב בקטגוריית "יינות בלנד (50-90 ₪)", מתוך 14 יינות מתמודדים.

עלמה SMV 2009 המורכב מהזנים שיראז מורברדר ויונייה הוא יין מרגש ומסקרן בזכות זן המורברד שעדיין לא נראה בארץ ומתאים במיוחד לליווי מנות בבישול ארוך כמו אוסובוקו טלה, קדירת זנב שור או צלי כתף עם ירקות שורש. מחירו: 85 ₪.

מדברי ייננית יקב "דלתון" נעמה סורקין: "שילוב ייחודי של ה"אלגנס" הצרפתי והחספוס הישראלי. ממסך ייחודי של שלושה זנים שללא כל ספק נועדו זה לזה. זוהי מהדורה שנייה ומתוחכמת ליין שקיבל שבחים רבים עם צאתו בשנה הקודמת. "יין יפה", "כיפי, זמין ומזמין", "מתובל מאוד ונעים" הם רק חלק מהשבחים שקיבל".

 

הזוכים בתחרות אשכול הזהב 2012
ביום שני ה- 18 ביוני, בערב גאלה חגיגי במרכז הכנסים של מלון דן פנורמה בתל אביב, הוכרזו היינות הזוכים בתחרות היין היוקרתית אשכול הזהב 2012 שנערכה השנה בפעם העשירית ברציפות.

השנה התמודדו בתחרות אשכול הזהב
282 יינות שנשלחו מ-63 יקבים, למעלה מ-20% יותר מבשנה שעברה.

בדיקת היינות נפרסה על פני 4 ימים, והם נבדקו בטעימה עיוורת על ידי צוות שיפוט שכלל
38 שופטים, בניהם: ייננים, מלצרי יין, עיתונאים ומומחי יין פרטיים.

כל יין נטעם ודורג ע"י צוות שיפוט שכלל לפחות 5 שופטים, ויינות שעלו למקצי הגמר נבדקו ע"י צוות שיפוט נוסף.
תפריט אשכול הזהב 2012
לקראת ארוחת הגאלה בתחרות אשכול הזהב 2012- שנת העשור להלן התפריט של נבחרת השפים הבאה:
מאיר אדוני (כתית, המזללה), אביבית פריאל (אוזוריה),  יוסי שטרית (קיטשן מרקט), יריב מלילי (בית תאילנדי), איש הגלידות איתי רוגזינסקי (וניליה), איש הלחמים אלי אברהם (לחמא), הקונדיטורית נעמה שטייר (לשעבר הרברט סמואל). השף המארח: איציק ידגר – שף ראשי מלון דן פנורמה.
אשכול הזהב 2012- שנת העשור
תחרות אשכול הזהב חוגגת השנה 10 שנים
ערב הגאלה עם מיטב השפים יערך ב-18.6 במרכז הכנסים של מלון דן פנורמה בת"א
כל הרווחים מן הערב מוקדשים לעמותת "ילדים שלנו"


אשכול הזהב 2012 - ערב ההצדעה ליינות ישראל - יערך השנה בפעם העשירית ברציפות,
ביום שני ה-18 ביוני במרכז הכנסים של מלון דן פנורמה בת"א, במעמד שר התמ"ת מר שלום שמחון.

מחפשים רעיון מקורי למסיבת רווקים, יום הולדת או כל אירוע אחר? סדנת בשר מלאת יצרים של מומחה הבשר יוסי אסרף במסעדת ה"פורטרהאוס"

 

כולנו מכירים את ההתלבטות לפני חגיגת אירוע חשוב-

האם נחגוג בבית? חבל על הטרחה...

האם נחגוג בבר אפלולי? לרובנו כבר נמאס...

מומחה לזוגיות במסיבת רווקות? כמה בנאלי....

 

סדנת הבשר החדשה במסעדת ה"פורטרהאוס" מהווה פיתרון מושלם לערב כייפי ומלמד: שולחן גדול עם כל החברים, יין טוב, בשר משובח והסברים מרתקים מתובלים באנקדוטות מעניינות!

חגיגה בלבן ביקב "דלתון"

חוגגים את חג הביכורים עם השקת היינות הלבנים: סובניון בלאן רזרב 2011, פומה בלאן 2011, שרדונה D 2011 ועלמה לבן 2011

יום שישי ה- 25.5.12 השעות 10:00-14:00

יקב דלתון מציע חוויה שכולה יין ,גבינות איכות וטאפסים גליליים ומזמין את המטיילים וחובבי היין, לביקור לרגל השקת היינות הלבנים החדשים של יקב "דלתון". המבקרים יוכלו לטעום מהיינות החדשים של היקב המתאימים למאכלי חג השבועות- סוביניון בלאן רזרב 2011,פומה בלאן 2011, שרדונה D 2011 ועלמה לבן 2011 .

ארוחת הילדים במסעדת "מיטבול"-אמא, בא לי לאכול.... המבורגר

"מיטבול"-סטייק האוס אמריקאי המתמחה בהמבורגרים ובשרים תוך הקפדה על בשר איכותי מתחדשת בתפריט ילדים שילדים אוהבים

 

לקראת הקיץ משיקה מסעדת המיטבול, תפריט ארוחת  ילדים חדש, הכולל :שניצל, המבורגר 120 גר', נקניקיות או פסטה ברוטב עגבניות.התוספות מגוונות, וניתן לשלבם עם כל מנה: צ'יפס, פירה, אורז או תפוח אדמה אפוי. כולל מים או מיץ פטל. לקינוח מגוון סוגים של ארטיקים.  מחיר: 39 ₪

שבועות ביקב "אסף" – יינות לבנים,גבינות, נופים ואווירה קסומה ברמת הגולן

יקב "אסף" שבקדמת צבי ברמת הגולן ,מזמין את המטיילים ואוהבי היין לחגוג את חג שבועות ביקב, להגיע וליהנות מהיינות הלבנים החדשים של "אסף" : שנין בלאן 2011, סובניון בלאן 2011, יין רוזה 2011, לטעום גבינות עם היין, ולחוות טעימה מגבינת הלָאבּנֶה הייחודית  והלחמים של השפית עדי קדם אלון מ- ADIKA. עדי, שפית ותזונאית, בת למשפחת קדם , הקימה את adika בישול גורמה בריא ושותפה לעשייה המשפחתית במרכז המבקרים של היקב.

 

המבקרים יוכלו ליהנות מסיור במרכז המבקרים של היקב הכולל סיור ביקב ובכרמים והסבר על תהליך עשיית היין.
עלות סיור וטעימת יינות – 25 ₪ לאדם.
בקניית יין לא משלמים סכום זה.     
*
הסיור ניתן בעברית, אנגלית ופורטוגזית.
*
שעות וימי פעילות היקב כולל ערבי חג: 11:00 – 16:00
לתיאום סיור\ ביקור- אורן- 054-779-0494

עמותת איינגאר יוגה ביום פתוח לקהל :למידה,תרגול, אימון- כל היום- יום שלישי ה- 15 במאי 2012

שיעור  חינם בשיטת איינגאר יוגה בכל רחבי הארץ

לכל מי שרוצה לחוות ולהתנסות בשיטת התרגול מהנפוצות בעולם

 

עמותת איינגאר יוגה מקיימת זו השנה השנייה יום פתוח ארצי, בו פותחים מרכזים ומורים את דלתם לקהל שאינו מתרגל יוגה. מטרת היום הפתוח : לתת אפשרות לכל אדם לבוא, להכיר ולחוות את היוגה בכלל ואת שיטת איינגאר יוגה בפרט. השיעורים ניתנים בחינם בפריסה ארצית, ובמגוון שיעורים יעודיים כמו: שיעורי מתחילים, שיעורי נשים ושיעורים לבעיות גב .

BEST VALUE – המסיבה!
במוצ"ש ה-31 במרץ, מספר ימים לפני חג הפסח, תיערך מסיבת יין ב'שישקו' (רחבת בית כנסת הגדול) בה ניתן יהיה לטעום את היינות שזכו במקום הראשון בתחרות BEST VALUE   2012.

סוביניון בלאן, אדמה – גיר, תבור 2011
שרדונה, רזרב, מוני 2010
גוורצטרמינר, טרה, 'טפרברג 1870' 2011
הר חרמון לבן, ירדן, רמת הגולן 2011
סוביניון בלאן, טרה, 'טפרברג 1870' 2011 
רוזה, הרי גליל 2011
קברנה סוביניון, פרייבט קולקשן, כרמל 2009
מרלו, אדמה
II, תבור 2008
שירז, כרם עמוקה, אור הגנוז 2010
קברנה פרנק, אזורית, יקבי כרמל 2008
קברנה סוביניון – מרלו, אדמה, תבור 2009
אלון, גליל, הרי גליל 2009
הר חרמון אדום, ירדן, רמת הגולן 2011
סירה, דובב 2010
מוסקטו, רמת הגולן 2011
ברוט, גמלא, רמת הגולן
מסעדת ה"פורטרהאוס" מציעה פיתרון מושלם לארוחת החג-ערכות מוכנות לתבשילי חג של בשרים משובחים ומתובלים!

 

השף ומומחה הבשר יוסי אסרף יבשל את ארוחת החג עבורכם, וכל שעליכם לעשות הוא להכניס לתנור למס' דקות, להגיש למשפחה ולאורחים ולקצור מחמאות!

בין אם אתם בשלנים אשפים וקצרים בזמן ובין אם אתם בשלנים בינוניים ומטה, בפסח הקרוב תוכלו ליהנות מבשר איכותי, רך, מתובל בעדינות, וגם לגרוף מחמאות!

הבשר במסעדת ה"פורטרהאוס" הוא ייחודי. הוא מגיע משוק החלב, הסחורה הטובה ביותר שניתן להשיג בארץ. הבשר משויש מאוד ובעל צבע אדום מבריק שמעיד על טעמים חזקים של בקר.

אין צורך להתרוצץ בקנית המצרכים, אין צורך לקצוץ, לשקול, לסנן, לאדות, ללכלך ולשטוף כלים...

מסעדת מיטבול – מציעה לכל אוהבי הבשר לקנות את הבשרים המיוחדים שלה לפי משקל להכנה בבית

מסעדת מיטבול מציעה פתרון מושלם לאוהבי הבשר שרוצים לפנק את המשפחה ואת האורחים שלהם בבית- קניית בשר איכותי וטרי לפי משקל.

במיטבול מקפידים על איכות הבשר ומציעים ממגוון סוגי הבשר המוגשים בתפריט המסעדה לקנייה ולצלייה בבית. הבשר טרי וניתן לשמור אותו במקרר עד שבוע ימים בטמפ' של 0 מעלות, את הבשר ניתן גם להקפיא.

כנס איינגאר יוגה ישראל 2012

מפגש פסגה של שלושה מבכירי מורי איינגאר יוגה בעולם:פאאק בירייה, קורין בירייה ופאצ'י ליזרדי

מכון וינגייט 15-18 במרץ

 

 

כנס איינגאר יוגה, שיארך שלושה ימים, הנו בשורה גדולה לציבור מתרגלי היוגה בישראל, שכן זו הפעם הראשונה, מאז הגעתו של ב.ק.ס איינגאר לארץ ב- 1996, ששלושה מורים בכירים כל-כך נפגשים בארץ בכנס אחד, גדול ואיכותי; הגעתם היא הזדמנות נדירה לחוות סדנה מקצועית, יסודית ומעמיקה, ברמה בינלאומית.

3 יינות חדשים ליקב "אסף"
יקב אסף: אדמה*כרם*יין

 

יקב אסף, בבעלות משפחת קדם שבקדמת צבי ברמת הגולן,  יוצא בימים אלו עם 3 יינות חדשים: קברנה סובניון רזרב 2008, 50-50 קברנה סובניון ושיראז 2009 וקברנה סובניון סילבר 2009.

ביקב אסף מאמינים כי איכות היין מתחילה בכרמים. אופן גידול הכרמים, הגובה בו הם נמצאים, תנאי האקלים ואדמת הבזלת – ה"טרואר", לכל אלה השפעה ישירה על איכות הענבים. ייצור היין בהמשך נעשה מתוך אהבה ובאמצעות ידע וניסיון.  הכרמים כולם בבעלות משפחת קדם ומטופלים במקצועיות רבה ע"י  אסף קדם -היינן הראשי, המסור כל כולו לעבודת הייננות  משתילת הגפנים באדמה, הטיפול בכרמים, הבציר, ועד ליצירת היינות.  בהמשך אסף נהנה משתיית היין ועוד יותר מכך, מההזדמנות למזוג יינות לקהל אוהבי היין.
 

תוצאות תחרות BEST VALUE

אתר היין  Sommelier.co.il  מקיים זו השנה הרביעית ברציפות את תחרות  BEST VALUE,  תחרות יין שנתית המדגישה  את נושא התמורה למחיר וקובעת מהם היינות הישראליים הטובים ביותר עד מחיר של 79 ₪.

בעקבות הפופולריות של היינות המבעבעים נפתחה בשנה שעברה התחרות ליינות תוססים מכל העולם, ישראלים ומיובאים.
כל היינות שנשלחו לתחרות נבדקו באופן "עיוור" על-ידי צוות שופטים שכלל את אנשי המקצוע הטובים ביותר: ייננים, סומלייה, עיתונאי יין וטועמים מקצועיים.

לראשונה בישראל ,ארוחת סומלייה בטרקלין: ארוחת 11מנות אהובות המשודכות ליינות בוטיק איכותיים

במסעדות איכות בעולם ניתן למצוא תפריט טעימות המורכב ממגוון המנות הבולטות המייצגות את המסעדה ואת היינות שסומלייה המקום בחר להתאים לארוחה.

 

בטרקלין ביסטרו בשר ויין תוכלו למצוא את החיבור האולטימטיבי בין בשר משובח המיושן במקום מפרות בוגרות לצד מגוון רחב של יינות בוטיק מיקבי איכות ברחבי ארצנו .

השף משה יוחנן והסומלייה יוסי בן אודיס רקחו תפריט זוגי של 11 מנות איכות קלאסיות המוגשות לצד מבחר יינות המותאמים למנות אלו.

 

ארוחה זו הינה חוויה לכל חובב קולינריה ויין המעוניין להיחשף לאיכות,ולאנשים שאוהבים ליהנות מאוכל טוב לצד יין משובח שמותאם במיוחד למנה. בארוחה ניתן להיחשף לטעמים ולריחות ממטבחו של השף משה יוחנן המלווים ביינות המתאימים. מחיר הארוחה לאדם 250 ₪.

לראשונה בישראל, לקראת תערוכת הבירה BEERS 2012 שתיפתח השבוע בהיכל נוקיה תושק בירת היננים - KELLER

KELLER היא "בירת ייננים" שיוצרה במהדורה מיוחדת לתערוכת BEERS 2012. הבירה נקראת ע"ש הלן קלר וכל ההכנסות ממכירתה מוקדשות למרכז "נא לגעת" ביפו. לראשונה בארץ, מופיע כתב ברייל על הבקבוק כדי לחדד את האמירה החברתית.

 

הבירה יוצרה ע"י הייננים המוערכים אורי חץ (שאטו גולן), גבי סדן (כרם שבו) ונעמה סורקין (דלתון) ב'מבשלת העם' ומשלבת "רעיונות ייננים" בעשייתה: התססה בעזרת שמרי יין, יישון בחבית אלון, הוספת תירוש ענבי מוסקט והתססה שנייה בבקבוק. הבירה משווקת בבקבוקי שמפניה בנפח 750 מ"ל ויוצרו ממנה 210 בקבוקים בלבד.

 

 

הבירה תושק לראשונה בתערוכת הבירה BEERS 2012.

הביתן של בירה KELLER יופעל בתערוכה ע"י מרכז "נא לגעת" וקהל המבקרים יוכל לטעום מהבירה (100 מ"ל) בעבור תרומה של 10 ₪.

 

כמחצית מהכמות כבר הוזמנה מראש ע"י מסעדות מובילות, בניהם:

כתית, המזללה, הרברט סמואל, טוטו, קופי בר, מסה...

כל מסעדה תקבל כמות מוגבלת של 12 בקבוקים שימכרו במסעדות במחיר 140 ₪.

הבירה תגיע למסעדות במהלך ינואר, רק לאחר השקתה בתערוכת BEERS 2012.

כנס יסמין 2011 לנשות עסקים יערך השנה בסימן "מצוינות בניהול עסקים קטנים"

 

עופרה שטראוס נשיאת יסמין : ״עסקים קטנים הם מרכיב חיוני ביותר של כל משק צומח ושל כל כלכלה מפותחת. מחקרים מוכיחים כי עסקים קטנים ובינוניים, שהינם הרוב בכל כלכלה, הם עמוד התווך של הפעילות הכלכלית במשק, כאשר עסקים קטנים בבעלות נשים הוכחו כבעלי כושר עמידות גבוה יותר במשברים״.

הכנס יערך ביום רביעי 07.12.11 במלון השרון בשעות 08:30 ועד 16:30

 

BEERS 2012 תערוכת הבירה של ישראל חוזרת להיכל נוקיה!

מבשלות הבוטיק הישראליות, יבואני הבירה ומותגי הפרימיום מכל העולם, באירוע הבירה הגדול של השנה

 11-10 בינואר 2012

BEERS 2012 – תערוכת הבירה של ישראל – הינה האירוע השנתי הגדול והמרכזי של ענף הבירה,

שמרכז אליו את כל מקצועני וחובבי הבירה תחת קורת היכל נוקיה בת"א.

 

מסעדת "הפורטרהאוס" חוגגת 5 שנים

מסעדת ה"פורטרהאוס" חוגגת 5 שנים ומשיקה תפריט חדש של מנות בשר מתוחכמות וארוחה זוגית מפתיעה- "ארוחת היום הולדת"!

 

אורחים מחו"ל,למעלה ממאה יינות חדשים והפתעות נוספות בתערוכת היין הגדולה בענף היין sommelier
2011 SOMMELIER
 
תערוכת היין המקצועית הגדולה ביותר בענף היין SOMMELIER תתקיים השנה בתאריכים 8-7 בנובמבר. 
בתערוכה יושקו יינות חדשים מיקבים מסחריים, יקבי בוטיק, יבואנים וחברות המתמחות באבזור יין וציוד משלים.
כמו כן לרגל התערוכה יגיעו לארץ אורחים מיוחדים מתחום היין.

חגיגות "אוקטוברפסט" במסעדת ה"פורטרהאוס"- ארוחת כוס ללא תחתית בשיתוף עם "מבשלת הגולן"
חגיגת בירה במסעדת "פורטרהאוס":
מסעדת ה"פורטרהאוס" ומבשלת "בזלת הגולן" חוגגות את "אוקטוברפסט"-
פסטיבל הבירה הגדול בעולם, בארוחה זוגית מיוחדת ובירה ללא הגבלה!

 
"אוקטוברפסט" הינו פסטיבל הבירה הרשמי של מבשלת חבל בוואריה בגרמניה, ונחשב לפסטיבל הבירה הגדול ביותר בעולם. מסעדת ה"פורטרהאוס" ובירה "בזלת" של מבשלת "בזלת הגולן" חוגגות את הפסטיבל בשיתוף פעולה מדהים- ארוחה הכוללת פתיחים, מנה עיקרית זוגית, שתי תוספות לבחירה ושתי כוסות בירה בזלת ללא הגבלה!!! במחיר מיוחד של 280 ₪ וזוג.
קבוצת אידאל המתמחה בתחום התרמו- סולרי רכשה את אמקור אנרגיות סולאריות

קבוצת אידאל המתמחה בתחום התרמו- סולרי רכשה את אמקור אנרגיות סולאריות


 

בימים אלו ממש, נחתם הסכם רכישה בין קבוצת אידאל לחברת אמקור אנרגיות סולריות.

הרכישה שהושלמה מציבה את אידאל בחזית העשייה הסולרית בארץ כאשר היא מחזיקה כיום כ-30% מנתח השוק הישראלי.

 

אידאל הינה קבוצה ותיקה העוסקת בשיווק מערכות סולריות מזה שנים רבות,  בשנת 2004 התאחדה עם חברת אנרגון ובשנת 2008 הקימה הקבוצה מפעל חדש ומודרני לייצור דודי שמש וקולטים בירושלים.

המאבק לחופש בחירה בנישואין נכנס לשלב ב' :

המאבק לחופש בחירה בנישואין נכנס לשלב ב' :

הצעת חוק מונחת לפתחה של הכנסת ולקראת ההצבעה 

נחשפת  עמדתם האמיתית של חברי הכנסת לגבי חופש בחירה בנישואין

 

המאבק לחופש בחירה בנישואין של הפורום למען בחירה בנישואין, תנועת ישראל חופשית, המרכז לפלורליזם יהודי של התנועה הרפורמית ושתי"ל  תופס תאוצה לאחר חודשיים של קמפיין אינטרנט ויח"צ ומתמקד בחברי הכנסת. לקראת ההצבעה על הצעת החוק, שתיערך בתאריך, ייערך גם כנס בכנסת בנושא חופש בחירה בנישואין, נשלח מכתב לכל 120 חברי הכנסת.  מטרת המכתב היא להבהיר ולחשוף את עמדתם האמיתית לגבי הנושא. 

החל מתחילת שבוע הבא  ישוחררו קמפיינים אינטרנטים שונים במדיה החברתית, לכיוונם של חברי כנסת שנוהגים להתבטא בליברליות ולהצטייר כתומכים בנושאי הפרדת דת ומדינה, אשר בפועל לא מתכוונים לתמוך בהצעה.

הקמפיין לחופש בחירה בנישואין הוא מהגדולים שנעשו אי פעם בנושא וכולל הצעת חוק, עתירה לבג"צ ופעילויות הסברה שונות לאזרחים בכל הארץ.

"אדיפוס 2011: תיאטרון-אופרה" בפסטיבל ישראל 10.06.11 -11.06 ירושלים

"אדיפוס 2011: תיאטרון-אופרה", מופע עכשווי המביא לבמה עיבוד חדש ומקורי לטרגדיה הקלאסית "אדיפוס המלך"

 יצירה משותפת של הבמאי יגיל אלירז והמלחין עידו אהרוני. המופע, העולה 85 שנים אחרי העיבוד המוסיקלי הנודע האחרון ל"אדיפוס המלך" (מאת איגור סטרווינסקי וז'אן קוקטו), ממזג באופן ייחודי וראשון מסוגו בין תיאטרון ודיבור, מוסיקה מקורית ושירה, ותחומי עיצוב ואמנות שונים.

עידו אהרוני הלחין מוסיקה המלווה ומניעה את המופע לכל אורכו ומתמזגת עם בימויו של יגיל אלירז, שגם עיבד את הטקסט המקורי לליברטו. אלירז ואהרוני יצרו יחד עיבוד מקורי המדגיש ומחזק את תעצומות הרגש והתכנים האלמותיים של הטקסט הקלאסי - בלבוש חדש, קומוניקטיבי, חוויתי ומרגש. התוצאה היא מארג בימתי-מוסיקלי של מופע עכשווי האוגד בתוכו שירה, דיבור והמנעד הרחב שביניהם - פלטפורמה בימתית המחברת וממזגת שני מדיומים תוך ביטול החציצה המסורתית והפרגמטית בין תחומי האמנות והפרפורמנס השונים, וההתכה שלהם למדיום פרפורמטיבי חדש: "תיאטרון-אופרה"

מה עשית למען עצמך ולמען ילדיך בזמן האחרון?

התזונה מעסיקה את כולנו. מבוקר ועד ערב אנחנו נסחפים במערבולת אינסופית של שומנים רוויים, פחמימות מורכבות, צבעי מאכל, קפה נטול קפאין (עם חלב סויה), מלח דל נתרן, תוספי מזון וחידקים ידידותיים.

תזונה נכונה היא כבר חלק מחיי היום יום שלנו, כמו ספורט, כמו צפיה בחדשות, כמו טלפון לאמא.

אבל, האם אנחנו עושים את זה נכון?

האם אנחנו באמת נותנים לילדינו את כל שהם זקוקים לו, להתפתחות פיזית ושכלית תקינה? האם תזונה תוכל למנוע כאבים בגיל המעבר ? מהם החסרים הנפוצים וכיצד ניתן להתגבר עליהם? כיצד נוכל לשפר את הזיכרון? הריכוז?

מכללת רחובות בשיתוף עם הדסה אופטימל- המרכז לרפואה בריאה של בי"ח הדסה מזמינות אתכם לשפר את איכות חייכם מהיסודות.

הקמפיין הגדול – חופש בחירה בנישואין יוצא לדרך

אמיר פיי גוטמן וחני פיסטרנברג ובני זוגם בצילומים לקמפיין למען חופש בחירה בנישואין בישראל

הקמפיין, שמובילות תנועת ישראל חופשית, הפורום לבחירה בנישואין , המרכז לפלורליזם יהודי של התנועה הרפורמית ושתי"ל, יעלה לאוויר בימים הקרובים והינו הרחב ביותר שנעשה בישראל אי פעם.

 

עשרות זוגות שאינם מוכנים להיכנע לממסד הרבני בישראל, בהם אמיר פיי גוטמן ובן זוגו  ינאי פרישר,  וחני פירסטנברג ובן זוגה עידו חזקיה הצטלמו בשבוע שעבר למען קמפיין אינטרנטי רחב היקף התומך בחופש בחירה בנישואין בישראל. הקמפיין שצולם בסטודיו של צלם האופנה רון קדמי הוא חלק מפרוייקט רחב היקף בנושא העולה בימים אלה.

חגיגות בירה ב"פורטרהאוס"

מסעדת ה"פורטרהאוס" ומבשלת "בזלת הגולן"

חוגגות את "אוקטוברפסט"-

פסטיבל הבירה הגדול בעולם, בארוחה זוגית מיוחדת ובירה ללא הגבלה!

פרסי מפעל הפיס למדעים ולמחקר ע"ש לנדאו לשנת 2010

פרסי מפעל הפיס למדעים ומחקר
ע"ש לנדאו לשנת 2010 יוענקו לשמונה חוקרים פורצי דרך,

אשר תרמו לקידום המדע והמחקר בתחומם

 

טקס קבלת הפרסים ייערך "בבית פרס לשלום" שביפו  ביום רביעי',   6.4.11 בשעה 19.00

פרסי מפעל הפיס למדעים ומחקר ע"ש לנדאו מוענקים מדי שנה לחוקרים ומדענים ישראלים אשר הגיעו להישגים בתחומם ותרמו תרומה רבת ערך לקידום המדע והמחקר.  פרסי מפעל הפיס מוענקים החל משנת 2001. הפרס נותן ביטוי למקומו של מפעל הפיס בטיפוח ובעידוד במחקר והמדע. גובה הפרס הוא בסך 50,000 ₪ לחוקר.

 

הפרסים לשנת 2010 יוענקו השנה לחוקרים מהתחומים הבאים:

בירה ונעשירה! קונספט ייחודי במסעדת ה"פורטרהאוס":

קונספט ייחודי במסעדת ה"פורטרהאוס": תפריט ספיישל של מנות ראשונות בבירה


בימים אלו יוצאת מסעדת  ה"פורטרהאוס" שבתל- מונד, בקונספט ייחודי: תפריט ספיישל חדש- מנות בבירה. מדובר בשיתוף פעולה עם יבואנית הבירה "נורמן פרימיום", ותפריט קונספטואלי של מנות ראשונות מיוחדות מועשרות ומורכבות עם בירה, שיוגש לצד התפריט המוכר והעשיר של המסעדה.

כחלק מהחוויה הקולינרית והפילוסופיה של ה"פורטרהאוס" הדוגלת בחידוש וגיוון, רקח שף המסעדה יוסי אסרף, תפריט נועז של מנות בשילובים יוצאי דופן עם בירות שונות שיתבלו את האוכל ויעניקו לו טעמים עמוקים וייחודיים. מרכיבי המנות סופגים את טעם הבירה ונוצרת חגיגת טעמים המשאירה בפה טעם עשיר ומיוחד.לדוגמא, מנת הספיישל קאט פורטרהאוס ומיני תפו"א בשמנת עירית, מוגשת עם רוטב בירת שימאי, ומומלץ לשפוך שוט מהבירה על המחבת הלוהטת- התוצאה מעוררת את כל החושים- עשן סמיך, ריחות מפתים וטעמים עזים מתעוררים בפה... 

"יום אחד זה ייגמר"- סינגל חדש מאלבום הבכורה של גבע אסקרוב "כל מה שיש"

"יום אחד זה ייגמר" הוא שיר מלנכולי, העוסק בתהליך ההבנה שבפרידה  ובסוף הוודאי של כולנו מהסובב אותנו ובחוסר השליטה שלנו כבני אדם לשנות או לתכנן אותו. לשמיעת הסינגל "יום אחד זה ייגמר": http://patiphon.co.il/music/vvv8522VVV

גבע אסקרוב- יוצר ומוזיקאי. כבר בשנות ה-90' החל גבע את הקריירה המוזיקלית שלו בתור סולנה של להקת "אוג" ואף הספיק להופיע ב"לוגוס" המיתולוגי.

בשנת-2007 החל לעבוד על חומרים לאלבומו הראשון "כל מה שיש", הוא כתב והלחין את מרבית השירים,  ובמהלך השנים הבאות,  הוא חבר להרכב נגנים מהשורה הראשונה ובסוף התהליך הקליט את אלבום הבכורה שלו-  "כל מה שיש" שעתיד לצאת בתחילת אפריל.

"לאן נביט"- סינגל שני מתוך אלבומה השני של עופרי אליעז, להנאתכם, מצורף לינק לסינגל

עופרי אליעז- זמרת מוכשרת עם קול ייחודי מוציאה סינגל ראשון בעברית מתוך אלבום שני.

את אלבומה הראשון- "היא יצאה מהים- שירי לאדינו" הוציאה בהפצה של חברת התקליטים אן אם סי.

אלבום שגרף ביקורות מדהימות:

"קול דבש" (חיים אחרים, דצמבר 2004)

"מרענן ומעניין" (עמוס אורן, ידיעות אחרונות, ינואר 2005)

"Extraordinary voice" (the Jerusalem post 2005)

 השיר "לאן נביט" הוא טקסט שעופרי חלמה, קמה באמצע הלילה וכתבה אותו כלשונו. זו אינה הפעם הראשונה שטקסטים מופיעים בחלומות של עופרי, אך הפעם היא החליטה למסור אותו להלחנה. בעבודה עם המוזיקאי רועי רז, מתוך צורך לפתח את השיר, הוסיפו עופרי ורועי מספר שורות לטקסט המקורי.

העיבוד האתנו אלקטרוני מוסיף נימה מרעננת וסתווית לשיר. להנאתכם, לינק לסינגל החדש, "לאן נביט":

http://patiphon.co.il/music/ktm4731KTM

"הכי יפה בעולם"- צוותא מצדיעה לזמרת יפה ירקוני במופע מחווה ובתערוכת צילומים מרהיבה

הפתיחה החגיגית של התערוכה תיערך ב'צוותא' ביום שני, ה- 27.12.10
בשעה 16:00 בנוכחות משפחת ירקוני

 

מועדון "צוותא" (תל אביב)  ו"ברל'ה מיוזיק קלאב" (קיבוץ להבות חביבה), משתפים פעולה לראשונה ומזמינים אתכם למופע מחווה לגברת הראשונה של הזמר הישראלי, יפה ירקוני, לציון יום הולדתה ה-85.

 

במהלך הערב יקחו חלק במופע בביצוע מוזיקלי לשיריה – ירמי קפלן, בן ארצי, מאיה אברהם, מיטל טרבלסי, בועז פייפר ולהקת מלח מים (אילן שכטמן, אסנת הראל, עידן חיים דוד ורותם שפי).

במהלך המופע ישובצו קטעי וידאו מהקריירה המפוארת של יפה ירקוני ובסיומו נמשיך בשירה בציבור משיריה.

צוותא מציגה- "מעגל יוצרים מארח" בהשתתפות אסף אמדורסקי

"מעגל יוצרים מארח" הוא פרויקט מיוחד המתנקז למופע, שנוצר על ידי צפריר ליכטנשטיין - מוסיקאי ומפיק מוכשר עם ניסיון של 23 שנה, חלקו הגדול בארה"ב  וארי גורלי- זמר-יוצר ("הכל דבש") יועץ אקדמי  ומורה ב"רימון".

זהו המפגש השלישי בפרויקט (השתתפו בעבר שלומי שבן ואלון אולארצ'יק) שמנסה לבחור "בפינצטה" קבוצה חזקה של אמנים שכדאי לנו להכיר כקהל, ושם דגש על תהליך היצירה של השירים עם יוצריהם.

זהו ערב מלא השראה בו חמישה יוצרים פעילים ויוצר אחד וותיק שרים ומדברים על הצד המרגש והמרתק של העשייה במוזיקה הישראלית.

"פוד מרקט"- שוק אוכל המוכן על ידי שף- יום-יום, טרי, מגוון וטעים, בסניפי "טיב טעם"

"פוד מרקט"- דוכני אוכל מוכן ומפתה בטעמים, ניחוחות ומגוון מעוררי תאבון, בסניפי "טיב טעם" ראשון לציון ורמת החייל בתל-אביב- בימים שני עד מוצ"ש משעה 10- 1930

 

סיפור הקמת ה"פוד מרקט", מתחיל בארבעה יזמים בשנות ה- 30-40 לחייהם, אשר צברו ניסיון רב שנים בתחום המזון והמסעדנות, וחיפשו פיתרון לקשיים הנובעים מהמסלול הדינאמי של חייהם ומהתנאים שהעידן המודרני מכתיב: מרוץ יום-יומי של תמרון בין קריירה, משפחה, זוגיות, הגשמה עצמית ועוד, שמביא זוגות צעירים והורים לילדים להתפשר כשהדבר מגיע לאוכל, ומפאת חוסר זמן ואנרגיה קונים אוכל מעובד, קפוא ולא מזין.

 

ה"פוד מרקט", הינו היצע אדיר של מנות עוף, בשר, דגים, סי פוד, ירקות ותוספות מוכנות, אשר הוקם על מנת לענות על צורך זה ומציע אוכל מוקפד, רענן, מזין, מגוון, ללא פשרות, המוכן על ידי השף ירון עמר, שעבד במשך השנים וצבר ניסיון במסעדות רבות ומצליחות כגון- רושפלד, רביבה וססליה, סטפן בראון ועוד.  

הצטרפו לעמוד הרשמי של "דורית שמואלי תקשורת" בפייסבוק!

http://www.facebook.com/doritshmuellipr

"פעם בגיל 18" שירי חנוך לוין ואלכס כגן

מופע המציג את יצירותיו המוקדמות של חנוך לוין בתחום השירה

 

בערב יבוצעו שירים מתוך תקופת היצירה המוקדמת של חנוך לוין ואלכס כגן אשר הכירו בישראל של שנות ה- 60 וידידותם הולידה עבודה משותפת במספר מחזות. השירים שיבוצעו בערב נלקחו ממחזות שונים: הקברט הסאטירי-  "את ואני והמלחמה הבאה", "פופר", המחזה המוזיקלי- "שיץ", היצירה הטראגית קומית- "יעקובי וליידנטל" ועוד...

הערב בנוי משירים וקטעי טקסטים קצרים המתארים מפגש ראשוני בין מלצרית העובדת בבית קפה ולקוח מזדמן המבקר בו. בין השניים נרקם קשר שתחילתו סיפור אהבה פורח וסופו פרידה כואבת.

לדברי אלכס כגן, במאי ומנהל המוזיקלי של הערב:"זוהי הזדמנות לחשוף לציבור פן נוסף מכישרונו העצום של חנוך לוין. כולם מכירים ומעריכים את חנוך המחזאי, אך יש המון שירים מדהימים ביופיים ממחזות שכבר נשכחו שלא זוכים לפוקוס המגיע להם משום שהם נבלעים אי שם בתוך המחזות. מי שיגיע למופע יווכח כי חנוך לוין הוא לא רק מחזאי הוא גם משורר דגול."

יקב דלתון בחנות הכלבו היוקרתית selfridge שבלונדון

יקב "דלתון" זכה להיכנס

לחנות הכלבו היוקרתית

 Selfridges  שבלונדון עם יין הקברנה סוביניון סדרה D

 יקב "דלתון" זכה להיכנס לחנות הכלבו היוקרתית Selfridges לונדון עם יין הקברנה סוביניון, סדרה D.

Selfridges בניין בין שש קומות קיים כבר יותר ממאה שנה, נחשב גן עדן לחובבי השופינג ומציע ללקוחותיו מגוון מותגי על יוקרתיים.

לדברי אלכס הרוני, מבעלי יקב דלתון: "אנחנו מאוד נרגשים להיות מיוצגים באחת מחנויות ששמן הולך לפניהן, היין נבחר כיין ישראלי על המדף ללא קשר להיותו יין כשר". 

סדרת D היא סדרת האמצע של יקב "דלתון", הכרמים של הקברנה סובינון סדרת D- ענבי הקברנה סוביניון מגיעים מאזור רמת דלתון שבגליל העליון. הכרמים מטופלות לאורך השנה בטיפול קפדני שנועד להבטיח ריכוז של טעמים וצבע. היין יושן בחביות עץ אלון צרפתיות ואמריקאיות במשך עשרה חודשים. היין מציג אפיונים ברורים של זן הקברנה סוביניון, ניחוחות של מנטה אוכמניות ודובדבנים בשילוב ניחוח וניל וקרמל הנובעים משהייה בחביות.

תפריט בירה עשיר ומיוחד לקראת החורף ב"פורטרהאוס"

לקראת החורף הקרב

 מסעדת ה"פורטרהאוס"

מציעה  להתחמם עם תפריט בירה עשיר במיוחד ובשר משובח....

  

מסעדת הפורטרהאוס בתל מונד, פנינה קולינארית בלב אזור התעשייה, הסטייק האוס המוביל במקצוענות בבשר משובח כבר 4 שנים,מציעה תפריט בירה עשיר במיוחד ובו בירת "הפורטר", מגוון בירות מיוחדות מבלגיה, ארה"ב, גרמניה, אנגלי, בירת פירות עדינה ועוד...

 

מקור השם porterhouse נעוץ במתיישבים האנגלים הראשונים שהביאו ל"עולם החדש" את הבירה שלהם, ה- porter beer (בירת הסבלים-(porters כך, עם הזמן צצו בערי החוף המזרחי של צפון אמריקה מסבאות בשם הפורטרהאוס בהן היה ניתן למצוא את הבירה מ"הבית". לא ברור מתי או מי בדיוק עשה את הקישור המתבקש בין הבירה לבשר והתחיל להגיש סטייק ענק ועסיסי שלימים קיבל עליו את שם המקום – פורטרהאוס אבל כך האגדה נולדה לה.

לשחרר את הבננה, הפקה חדשה של צוותא- הולכים למילואים


תתחילו, "לשחרר את הבננה"-

סאטירה קומית חברתית חדשה בהפקת צוותא


"לשחרר את הבננה", סאטירה קומית חברתית חדשה שיוצאת בימים אלה בצוותא, מציגה את סיפורם של חמישה גברים שנפרדו מבתיהם לשבוע אחד של מילואים. זהו מחזה שמורכב מ-70% קומדיה ו-30% דרמה גברית, ומציג שבוע סטנדרטי כביכול של חמישה מילואימניקים המייצגים טיפוסים שונים במדינת ישראל- לוגסי (דני שטג )- זקן הלוחמים ועתיר הניסיון, אורבך (גמא שריג)- המפקד הרומנטיקן שמחפש אהבת אמת, וסרמן (יובל רז )- הנוירוטי והמבוהל , מאיר (אביב אלוש )- הסטלן בעל משלי החכמה וציגלר (אורי לחמי )- צעיר החבורה שחולם להיות משהו, מתישהו.

אלו הם שועלי קרבות שמכירים שנים רבות אחד את השני, אבל דווקא בשבוע הזה, שנראה לעין בלתי מזוינת כשבוע מילואים רגיל לחלוטין, לומד כל אחד מהגברים האלו דבר חשוב, שיגרום לו להביט אחרת על המציאות שממנה הוא הגיע למילואים,  דבר שיגרום לו להבין מיהו באמת. כל אחד מהגברים הללו לומד – לשחרר את הבננה שלו..

"הגדוד העברי" ערב בידור בטעם של פעם שמציג בצוותא

ה"גדוד העברי" הינו ערב בידור חדש, בניחוח ישן, העולה בימים אלה בתיאטרון הפרינג' של "צוותא".  הערב מורכב ממיני מערכונים וקטעים מוזיקליים שכביכול אין ביניהם קשר, אך כולם מצבים הומוריסטיים מחיי היום יום, המאפיינים את גווניה הרבים של החברה הישראלית: שיחה עם הפקידה בבנק על המינוס, סיטואציה בין זוג צעיר, אדם המאזין למענה הקולי של חברת הכבלים, מתעמלות קרקע ושדרני התחרות ועוד..

והזוכה בתחרות הכישרונות של מדיה באז ודה מרקר קפה, היא...

הדר אוקנין, חיית מדיה חברתית ובלוגרית המתעניינת גם בעולם המדיה והבידור, זכתה בתחרות הקליפים של מדיהבאזז ודה מרקר קפה.

לאחר שגולשי הקפה בחרו 3 קליפים, ליאיר ניצני ואלון גל, מנהלי מכללת מדיה באז, נותר לבחור את הקליפ שזיכה את יוצרו במלגה למדיה באז בסך 7800 שקלים.

"מדיה באז", המכללה ללימוד סודות תעשיית המוזיקה, המדיה וההפקה, של יאיר ניצני ואלון גל, ו"דה מרקר קפה", ערכו תחרות כישרונות בדה מרקר קפה, שפותחת את הדלת לעולם הבידור והמדיה, ומעניקה מלגת לימודים ל"מדיה באז" בשווי של 7,800 ש"ח, לזוכה בתחרות.

במשך חודש ימים, העלו המשתתפים בתחרות קליפי וידאו, באורך של עד 3 דקות, בכל נושא העולה על הדעת, ומתוך שלושת קטעי וידאו שקיבלו את המספר הגדול ביותר של כוכבים ו"לייקים", על ידי הגולשים, בחרו אלון גל ויאיר ניצני, מנהלי מכללת "מדיה באז" את הקליפ הזוכה שהעניק ליוצרו מלגת לימודים ל"מדיה באז" בשווי של 7,800 שקלים.

על פי שיטת ספלטר, השינוי מתחיל בגוף

בעקבות ההצלחה נפתחת בימים אלו ההרשמה  למחזור נוסף וחמישי למטפלים

תאריך פתיחת הקורס: 02.11.10

אנשים רבים סובלים מכאבים ומיחושים שונים בגוף: סינוסיטיס, עורף תפוס, דלקות גרון, וכד'..רבים אחרים היו רוצים לשנות משהו בהתנהגות שלהם: פחד קהל, חוסר בטחון, פזרנות וכד'. כל ההתנהגויות הפיזיות והרגשיות, נמצאות בגוף שלנו ומהוות דפוסי התנהגות, מצבים שבהם אדם חוזר על התנהגות מסוימת, הרגלים שהתקבעו.

שיטת ספלטר היא שיטה דרכה ניתן ללמוד לעצור את דפוסי ההתנהגות ולהביא את האדם לשינוי פיסי המשפיע על הגוף והנפש יחד. המטרה בעבודה היא ללמד את האדם להיות ער וקשור לגוף שלו. באמצעות מודעות לגופו הוא ילמד  כיצד הוא מייצר את  המצבים הפיזיים שמטרידים אותו וכיצד להפסיק אותם.

לדוגמא: אישה בשנות ה-40 לחייה, אשר סובלת שנים מסינוסיטיס, למדה שהיא מאמצת את  המצח במצבים מסוימים במהלך היום. אחרי ששמה לב לכך, למדה לשחרר את המאמץ והכאבים בסינוסים פחתו משמעותית.

יאיר ניצני מייסד ומקים "מדיה באז" המכללה לעסקי המוזיקה והבידור: "מי שלא ילמד איך מוכרים מוזיקה ברשת, ייעלם מהמפה"

"החידושים הטכנולוגיים פתחו בפני היוצרים והמבצעים עולמות חדשים- אולפנים ביתיים, שיווק ישיר ברשת, שימוש ברשתות חברתיות- מי שלא ילמד לעבוד עם הכלים האלה, ייעלם".

 

"כל מוזיקאי היום יכול להקליט אלבום בביתו. מצד אחד חנויות התקליטים הולכות ונעלמות, מצד שני נוצר קשר ישיר בין האומנים והקהל. לא ירחק היום בו הכוח של הרשתות החברתיות יהיה החזק ביותר במדיה וישפיע על ההצלחות הגדולות ועל ההשמעות באמצעי התקשורת האחרים. אורן לביא יצר וידאו קליפ מתמונות סטילס דרך היוטיוב וזכה להוקרה מקהל המאזינים עוד לפני שהושמע במדיה, קותימן עשה קריירה מחיבור קליפים מטורפים בבית. הכל טמון בכישרון, בתעוזה ובהבנת המדיה החדשות. חמישה בולגרים רציניים עושים עבודה לא פחות טובה מהמדיה המסורתיות." כך אומר יאיר ניצני, מייסד "מדיה באז", בהרצאתו האחרונה על מוזיקה בעידן הדיגיטלי, לקראת פתיחת הרישום למחזור השני של המכללה.

 

"סטודיו מאיה" מציג קונספט חדש: משרד אדריכלים בשילוב גלריה לאמנות עכשווית-

one stop shop

"סטודיו מאיה" פותח שער לאמנים מקוריים וחדשים לתצוגת תערוכות  שישמשו בעתיד גם לעיצוב חללים בתים ודירות

בימים אלה מתרחב סטודיו מאיה, לאדריכלות ועיצוב פנים ופותח גלריית אמנות עכשווית.

הגלריה מזמינה את הציבור להיחשף לאמנות מקרוב ולראות כיצד ניתן לשלב את האמנות בבית או בעסק.

הגלריה תציג תערוכות מתחלפות של אמנים ויוצרים והרצאות בנושאים הקשורים לאדריכלות, עיצוב ואמנות ותיתן במה לאמנים מהסביבה.

הזוכים בתחרות "שפים צעירים" של מסדר אבירי הגריל לשנת 2010

בתחרות שהתקיימה במכללת "הדסה" בחסות 'תנובה שף'

זכה הטבח המבטיח, שחר גרוסי ממלון קרלטון ת"א, לפריצה אל זירת הקולינאריה הבינלאומית


'מסדר אבירי הגריל' ערך זו השנה השנייה את תחרות "השפים הצעירים", בסימן חגיגות 40 שנה למסדר אבירי הגריל בישראל. בתחרות שהתקיימה במכללת "הדסה" בירושלים, זכה שחר גרוסי (25) ממלון "קרלטון" תל- אביב. שחר בוגר ה"קורדון בלו", ניצח במקום הראשון מתוך 20 מתמודדים שעלו לשלב הגמר ויטוס בחודש ספטמבר לתחרות העולמית שתתקיים בהלסינקי, פינלנד. בין שופטי התחרות: שף שלום קדוש, שף יואב בר ממסעדת "מאראבו", שף שאול בן אדרת ממסעדת ,קימל", שף עידן הלפרין, שף צ'ארלי פאדידה ממלון "שרתון" תל אביב ועוד.

"צוותא" ו"הבימה" מציגים: "נפגעי חרדה" – הצגה סאטירית חדשה


מאת אפרים סידון וב. מיכאל, בבימוי מוטי קירשנבאום, ובהשתתפות דב נבון, אלון נוימן, טלי אורן, יעל לוונטל ותומר שרון

 

"נפגעי חרדה", הצגה סאטירית חדשה, עולה בימים אלו בתיאטרון "צוותא" בשיתוף עם תיאטרון "הבימה" ויוכלמן אשר הפקות. מוטי קירשנבאום, ב. מיכאל ואפרים סידון, השלישייה שהביאה לעולם לפני 35 שנים את סדרת הטלוויזיה המיתולוגית "ניקוי ראש", מתאחדת שוב ויוצרת הצגה אקטואלית, בלי חשבונות וללא צנזורה. ההצגה עוסקת במציאות חיינו הכואבת – כיבוש, לאומיות, התבהמות החברה, ונושאים בוערים נוספים.

משרד בר-הרשקוביץ אדריכלים, מהמשרדים המנוסים והוותיקים בתחום, מציג את פרויקט "Central Heights" במתחם "גבעתיים סיטי"

בימים אלה קורם עור וגידים פרויקט "גבעתיים סיטי" ("Central Heights") - פרויקט "פינוי בינוי" השני בישראל. הפרויקט חולש על מתחם מגורים הממוקם בצומת הרחובות ערבי נחל ושפע טל בגבעתיים ונחשב לאחד הפרויקטים היוקרתיים ביותר באזור כיום. הפרויקט כולו תוכנן על ידי האדריכלית ומנהלת המשרד רותי הרשקוביץ ממשרד "בר-הרשקוביץ אדריכלים". הפרויקט כולל כשלושה דונמים של שטחים ציבוריים פתוחים שיפותחו כגן ציבורי שכונתי בלב המתחם של "גבעתיים סיטי".

"האריה השואג" ל"דורית שמואלי תקשורת" על" שירת העצבים" צוותא

משרד "דורית שמואלי תקשורת"  זכה במקום הראשון בתחום התרבות בתחרות "האריה השואג" של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות. המופע :"שירת העצבים"- שכתב אפרים סידון מבית היוצר של "צוותא" גרפה פרס נוסף בהמשך לזכייתה בהצגת הבידור של השנה

 "שירת העצבים" הינו מופע סאטירי חד ונוקב מאת אפרים סידון, על ישראל של שנת 2008. ההצגה מציגה במשחק, תנועה ופרפראזות על שירי הקונצנזוס הישראלי את החיים בישראל, ודנה בנושאים מגוונים - בחירות, מלחמה, משבר כלכלי, מצב חברתי רעוע ועוד. ההצגה מציבה מראה מצחיקה, מרירה ומתסכלת של כולנו, על ידי שש שחקניות ההצגה, כולן בוגרות סמינר הקיבוצים.

 

טקס האריה השואג התקיים ביום ו' האחרון 24.07.09 בנוכחות משרדי יחסי ציבור רבים עיתונאים ואנשי תקשורת. השנה התמודדו כ- 50 קמפיינים  ובקטגוריית תרבות ואמנות התמודדו 4 משרדים. משרד דורית שמואלי, הגיש השנה, לראשונה מועמדות לפרס.

דורית שמואלי, הודתה למנכ"ל צוותא על העבודה המשותפת והאתגרים שמציבה צוותא לקהל השוחר תרבות במופעים, הצגות והפקות המציבים לא אחת מראה לא פשוטה של החיים בארץ ובחברה הישראלית. כמו כן, הודתה שמואלי לצוות המשרד וסכמה: "אני מאמינה בעבודה בצוותא"

פרס מפעל הפיס לאמנויות הבמה קרן פלס תעניק את הפרס לקובי אפללו

 

טקס חלוקת הפרסים ייערך ביום חמישי, 30.4.09, בשעה 19:30  ב"בית ציוני אמריקה".

 את הטקס תנחה מיה דגן

בין הזוכים: קובי אפללו, שרון אייל, שמי זרחין, רוני תורן, עידית הרמן, רן טל, יצחק ידיד, דן יוהס ואנסמבל המאה ה- 21

50 אלף ₪ יוענקו לכל אמן  את הפרסים יעניקו אמנים שזכו בפרס בשנים האחרונות

קרן פלס תעניק לקובי אפללו, רינה שיינפלד תעניק לשרון אייל משה איבגי לשמי זרחין

 

פרס מפעל הפיס לאמניות הבמה ע"ש לנדאו הכריז על הזוכים לשנת 2008 בתחומי קולנוע, ג'אז, מחול, תיאטרון, מוסיקה ישראלית ומוסיקה קלאסית. לכל אמן  מוענק פרס כספי נכבד בסך 50,000 ₪. פרס מפעל הפיס לאמניות הבמה מוענק זו השנה השמינית ברציפות  לאמנים ויוצרים אשר הגיעו להישגים בתחומם ואשר תרמו בכך תרומה משמעותית לחיי התרבות והאמנות בישראל.